bp udostępnia na swoich stacjach pralkomaty Break & Wash

Udostępnij artykuł

Na terenie sześciu stacji paliwowych bp zainstalowano nowoczesne urządzenia piorąco-suszące firmy Break & Wash. Innowacyjne rozwiązanie zapewnia podróżującym, szczególnie kierowcom zawodowym, ale też podróżującym kamperami, możliwość skorzystania z wygodnego i samoobsługowego prania oraz suszenia odzieży.

bp Break & Wash

6 stacji bp z ofertą Break & Wash

To uzupełnienie stale poszerzającej się oferty usług stacji paliwowych bp dostępne jest przez całą dobę. Można je znaleźć w następujących lokalizacjach: Otłoczyn Zachód (87-700 Aleksandrów Kujawski), Granica (Olszyna, 68-212 Trzebiel), Reszka (Żarska Wieś 9, 59-900 Zgorzelec) Gozdowo (Gozdowo 31, 62-300 Gozdowo), Lutol (Rogoziniec 11A, 66-210 Zbąszynek) i Polesie (Polesie 129A, 99-418 Bełchów).

Break & Wash jest pierwszą firmą w Polsce, która dostarcza gotowe pralko-suszarki dla stacji benzynowych w systemie vendingowym. Udostępnia je zwłaszcza na dużych stacjach paliwowych z parkingami przystosowanymi do dłuższego postoju pojazdów ciężarowych oraz kamperów. Nowatorska koncepcja obejmuje dostawę urządzeń, montaż i obsługę na miejscu. Zapewnia kierowcom możliwość skorzystania z usług prania wodnego oraz suszenia odzieży w trybie 24/7. Za usługi zapłacić można gotówką, kartą płatniczą lub kartą przedpłaconą.

– Marka Break & Wash wprowadziła łatwe w obsłudze i wygodne rozwiązanie odpowiadające na codzienne potrzeby podróżujących, w tym kierowców zawodowych oraz osób w dłuższej podróży, na przykład przemieszczających się kamperami. Nasza koncepcja powstała z miłości do prostych rozwiązań – bardzo zależy nam na tym, aby nasze pralkomaty były dostępne zawsze po drodze w całej Polsce.
– powiedział Krzysztof Lubiszewski, prezes zarządu Break & Wash.

– bp jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek paliwowych w Polsce i drugą pod względem liczby punktów w naszym kraju. Współpraca z tą siecią to istotny krok do rozwoju naszej oferty, która pozytywnie wpływa na poszerzanie oferty usługowej stacji paliw oraz podnoszenie ich konkurencyjności wśród kierowców.
– dodał Szymona Bauza, współwłaściciel Break & Wash.

Odpowiedź na potrzeby kierowców

Wyróżniające się łatwością obsługi nowoczesne urządzenia Break & Wash posiadają 3 programy prania. Można je dostosować do typu odzieży i zabrudzeń. Najdłuższy cykl prania w temperaturze 60 stopni zajmuje 45 minut. Urządzenia oferują także 2 warianty suszenia (20 lub 40 minut). Klienci mogą skorzystać z własnych środków piorących lub zakupić produkty na miejscu wprost z automatu.


– Rozpoczynając współpracę z polskim startupem i wprowadzając automaty na nasze stacje, realizujemy założenia naszej strategii wychodzenia naprzeciw zmieniającym się potrzebom naszych Klientów. Automaty Break & Wash na stacjach bp to kolejny element podnoszący komfort podróżnych zatrzymujących się w naszych punktach, w tym kierowców zawodowych, czy coraz liczniejszej grupy podróżującej kamperami. Prostota i szybkość obsługi to dla naszego Klienta ważne elementy. Dodatkowo zależy nam na aktywnym wspieraniu polskiego rynku, dlatego stale korzystamy z polskich biur projektowych, zakupy robimy u polskich dostawców i szeroko współpracujemy z polskimi wykonawcami oraz podwykonawcami, a współpraca z Break & Wash jest tego najlepszym przykładem.
– powiedziała dr Magdalena Kandefer–Kańtoch, rzeczniczka prasowa w bp Polska.

Źródło: bp w Polsce

STACJE PALIW – SPRZEDAŻ DETALICZNA – RAPORT 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Stacje Paliw Sprzedaż Detaliczna RAPORT 2022

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Opublikowano: 18.10.2022
Aktualizacja: 18.10.2022