Bp z dwiema nowymi stacjami

Udostępnij artykuł

W grudniu 2022 roku bp Polska poinformowała o otwarciu dwóch nowych obiektów w województwie kujawsko-pomorskim oraz podlaskim. Obecnie sieć bp w Polsce liczy 569 stacji, w tym 219 stacji partnerskich.

bp Lubicz Gorny
Stacja bp w Lubiczu Górnym

Bp Lubicz

Pierwsza z nowych stacji otwartych w ostatnim czasie mieście się przy ul. Warszawskiej 1c (kod 87-162) w Lubiczu Górnym, w woj. kujawsko-pomorskim. Kierowcy tankujący auta mają do dyspozycji trzy ośmiowężowe, dwustronne wieloproduktowe dystrybutory – w tym jeden o podwyższonej wydajności. Na podjeździe znajduje się także dwustronny dystrybutor LPG – przystosowany do samoobsługi. Przy wydzielonych stanowiskach zainstalowano odkurzacz oraz kompresor.

W ramach oferty pozapaliwowej w pawilonie handlowym działa sklep typu convenience oraz kawiarenka Wild Bean Cafe. Klientom udostępniono także specjalnie zaaranżowany pokój dla opiekuna z dzieckiem.

Bp MOP Kołaki

W grudniu 2022 roku rozpoczęła działalność także nowa stacja bp MOP Kołaki. Prowadzi obsługę klientów przy drodze S8 relacji Białystok – Warszawa. Dokładny adres stacji to: Gosie Małe 29A, 18-315 Kołaki Kościelne, woj. podlaskie.

MOP bp w Kołakach wyposażono w wiatę, pod którą znajdują się trzy ośmiowężowe, dwustronne wieloproduktowe dystrybutory – w tym jeden o podwyższonej szybkości wydawania diesla. Ułatwieniem dla kierowców tir jest dystrybutor AdBlue. Możliwość tankowania LPG stacja udostępniona kierowcom w późniejszym czasie. Na oddzielnym stanowisku ustawiono kompresor i odkurzacz.

W przystacyjnym pawilonie handlowym znajduje się sklep typu convenience z ofertą podstawowych produktów FMCG oraz autoakcesoriów. Klienci obiektu podczas przerwy w podróży mogą skorzystać z menu konceptu kawiarniano-gastronomicznego.

Źródło: bp / Petrolnet.pl

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2022 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacja Benzynowa Bogdan Kucharski wrzesien pazdziernik

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 21.12.2022
Aktualizacja: 21.12.2022