Ciechan Malinowe wkrótce w sprzedaży

Browar Ciechan z dumą wprowadza na rynek nowe piwo smakowe Ciechan Malinowe, poszerzając tym samym swoje portfolio produktów.

Ciechan Malinowe to jasne, lekkie piwo smakowe dolnej fermentacji. Piwo jest pasteryzowane i zawiera 13,5 proc. ekstraktu wag. oraz 4,2 proc. alkoholu obj. Malinowe ma czerwoną barwę, a jego cechą charakterystyczną jest puszysta piana oblepiająca szkło. W smaku wyczuwalna lekka goryczka z dominującą nutą rześkich, naturalnych malin. W tle delikatna słodowość, która potęguje uczucie delikatności i orzeźwienia tworzących charakter tego piwa. Do produkcji Malinowego użyto starannie wyselekcjonowanych produktów najwyższej jakości, z których od lat znane są wyroby Browaru Ciechan.

Malinowe jest tworzone dla wszystkich, którzy lubią lekkie, owocowe piwa, pozbawione intensywnej chmielowej goryczki. To świetna propozycja do spożycia wśród znajomych i przyjaciół podczas spotkań towarzyskich na na świeżym powietrzu.

Dystrybucja Ciechana Malinowego będzie się odbywać w zwrotnych butelkach o pojemności 500 ml. Wprowadzenie nowego piwa wspomagane będzie przez kampanię w mediach społecznościowych oraz materiały POS w punktach sprzedaży.

 

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.