Circle K głównym sponsorem Moto Orkiestry

Udostępnij artykuł

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zagra już w najbliższą niedzielę 30 stycznia. Tego dnia odbędzie się szereg wydarzeń wspierających zbiórkę środków. Pozwolą fundacji zakupić specjalistyczny sprzęt do diagnostyki i leczenia wzroku na oddziałach dziecięcych. Jak co roku, jednym z wiodących wydarzeń w stolicy, będzie Moto Orkiestra na warszawskim Bemowie. Głównym sponsorem jest sieć stacji Circle K.

Circle K Moto Orkiestra
Circle K Moto Orkiestra

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a wraz z nim na ulicach pojawi się fala czerwonych serduszek fundacji. Tego dnia warto odwiedzić teren Automobilklubu Polski przy ulicy Powstańców Śląskich 127 w dzielnicy Bemowo. Tam odbędzie się coroczna Moto Orkiestra, która w tym roku wkracza w pełnoletność. To już 18. edycja imprezy motoryzacyjnej, której będą towarzyszyć liczne atrakcje. Już od godziny 12 na uczestników czeka dreszczyk emocji w postaci przejazdów z zawodowymi kierowcami. Park Maszyn z perełkami wprost ze świata motosportu, m.in. z rajdów, wyścigów czy driftu, a także przede wszystkim licytacje wyjątkowych przedmiotów na rzecz WOŚP. Również najmłodsi fani Moto Orkiestry nie będą zawiedzeni. Organizatorzy przygotowali dla nich kącik rajdowy. Pod okiem doświadczonych instruktorów jazdy sportowej mogą zasiąść w prawdziwym samochodzie rajdowym i przejechać po specjalnie przygotowanej trasie.

Circle K i WOŚP

Circle K już po raz trzeci wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W tym roku, dzięki wspólnym wysiłkom WOŚP i Circle K oraz przy wsparciu klientów i pracowników, niezbędny sprzęt trafi na oddziały i pododdziały okulistyki dziecięcej w całej Polsce. Od grudnia klienci sieci mogą wspierać WOŚP, wrzucając datki do puszek znajdujących się na stacjach. Ponadto, firma przekaże środki pieniężne na rzecz WOŚP w formie darowizny.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2021
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

stacja-benzynowa listopad grudzien 2021

Szczytny cel, świetna atmosfera i masa atrakcji – tak bym mógł podsumować najlepszą imprezę motoryzacyjną, jaką z pewnością jest Moto Orkiestra, która już po raz osiemnasty towarzyszy Finałowi WOŚP. W tym roku dołączamy do tego wydarzenia jako sponsor główny. Circle K już po raz trzeci gra z WOŚP, nie tylko przy okazji Moto Orkiestry, ale także jako partner, organizujący zbiórki na stacjach paliw oraz przy wielkim zaangażowaniu naszych pracowników – mówi Rafał Droździak, szef marketingu i komunikacji w Circle K Polska. 

Szczegóły organizacyjne dotyczące tegorocznej Moto Orkiestry znajdziesz na oficjalnym wydarzeniu na Facebook’u.

Źródło: Circle K

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 27.01.2022
Aktualizacja: 27.01.2022