Circle K Polska utrzymuje stałe rabaty na zakup paliwa i wprowadza dodatkowe promocje

Udostępnij artykuł

Sieć stacji paliw Circle K kontynuuje stałe zniżki dla klientów posiadających kartę lojalnościową programu Extra. Kierowcy mogą obniżyć koszty tankowania do 15 groszy na litrze. Mogą także skorzystać z dodatkowych korzyści w ramach oferty gastronomicznej czy usług dostępnych na stacjach.

Circle K utrzymuje stale rabaty na zakup paliwa i wprowadza dodatkowe promocje Material prasowy

Klienci odwiedzający stacje Circle K nadal mogą korzystać ze zniżek podczas tankowania. Jako jedyna sieć paliwowa w Polsce utrzymujemy stałe rabaty na paliwo dla uczestników programu lojalnościowego. Mogą z nich skorzystać osoby posiadające kartę naszego programu Extra, która daje również dostęp do ofert specjalnych podczas codziennych zakupów w sklepach Circle K. W obecnych czasach konsumenci zwracają szczególną uwagę na ceny i możliwość obniżenia kosztów utrzymania. Mając to na uwadze, staramy się, aby nasza oferta była atrakcyjna nie tylko w wakacje, ale przez cały rok. Dlatego już w maju zdecydowaliśmy się na wprowadzenie stałych zniżek na paliwo, kawę, hot dogi i myjnię dla klientów, którzy regularnie odwiedzają nasze stacje.
– mówi Rafał Droździak, szef marketingu i komunikacji w Circle K Polska.

Circle K utrzymuje stałe rabaty na paliwo dla członków programu lojalnościowego Extra. Obowiązują one od 11 maja br. Będąc uczestnikiem programu Extra, wystarczy zatankować łącznie 50 litrów. Wtedy można otrzymać pierwszy voucher z rabatem 10 groszy na litrze na paliwo bazowe (w tym LPG) lub 15 groszy na paliwo premium. Rabat można wykorzystać na wszystkich stacjach sieci, na których działa program lojalnościowy. Jednorazowo można zakupić aż 85 litrów paliwa w obniżonej cenie. Vouchery rabatowe otrzymują wszyscy klienci – również ci, którzy opłacają tankowania kartami flotowymi.

Uczestnicy programu Extra, tankujący paliwo na Circle K, zyskują również inne korzyści.
Po zatankowaniu łącznie 100 litrów – otrzymują 50 proc. rabatu na dowolną kawę lub hot doga. Po przekroczeniu progu 150 litrów – 50 proc. rabatu na dowolny program myjni. Dodatkowo, przystępując do programu, po zakończonej rejestracji każdy nowy klient dostaje w prezencie kawę lub hot doga, podobnie jak z okazji urodzin. Aby otrzymać dostęp do licznych ofert specjalnych na wybrane produkty w sklepie oznaczone symbolem „Extra z kartą”, wystarczy jedynie okazać kasjerowi kartę w momencie płatności. Korzystając ze zniżek podczas zakupów w sklepie Circle K, można nie tylko zaoszczędzić, ale także nieść pomoc. Do odwołania obowiązuje akcja, w ramach której z każdych 30 transakcji sklepowych sieć przekaże 1 zł na cele charytatywne.

Oprócz stałych rabatów na zakup paliwa, kawy, hot doga i myjni, sieć Circle K przygotowała dla klientów dodatkową, czasową ofertę. Dzięki niej będą mogli zaoszczędzić jeszcze więcej podczas codziennych zakupów. Do 2 listopada obowiązuje promocja „Kawa lub hot dog za grosze”. Wystarczy zatankować 20 litrów dowolnego paliwa z kartą Extra, żeby odebrać kawę lub hot doga za jedyne 99 groszy. Cena promocyjna obejmuje wszystkie wielkości i rodzaje kaw oraz hot dogów wraz z dodatkami.

Źródło: Circle K

STACJE PALIW – SPRZEDAŻ DETALICZNA – RAPORT 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Stacje Paliw Sprzedaż Detaliczna RAPORT 2022

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 03.10.2022
Aktualizacja: 03.10.2022