Circle K w Białymstoku w nowej odsłonie

Udostępnij artykuł

W związku z modernizacją stacji paliw Circle K w Białymstoku, mieszczącej się przy ul. Słonecznikowej 2, już dziś na klientów czekają specjalne atrakcje. W tym 50 proc. kupony rabatowe na przekąski i kawę, rabaty na paliwo i płyn do spryskiwaczy dla posiadaczy karty Extra, ważne przez 14 dni od ich otrzymania. Stacja w Białymstoku została uruchomiona w 1995 roku i jest najdłużej działającą stacją sieci w tym mieście. Poddany procesowi modernizacji obiekt został wyposażony zgodnie z nowym konceptem Circle K – Horizon. Charakteryzuje się wygodną i przytulną strefą gastronomiczną. Klienci mogą zapłacić za paliwo poprzez aplikację mobilną Circle K.

Circle K Bialymstok

Circle K Białystok

Sieć Circle K to 390 stacji paliw w całej Polsce. Na stacji w Białymstoku można zatankować różne rodzaje paliw: miles®95, milesPlus®95, miles® Diesel, milesPlus® Diesel, LPG oraz AdBlue.

Na stacji znajduje się także myjnia automatyczna oraz szybka pompa paliwa dla pojazdów ciężarowych. Zmodernizowana stacja została wyposażona zgodnie z konceptem Horizon, który wprowadza nowoczesny, a zarazem ciepły wystrój stacji, dzięki któremu klienci mogą skorzystać z oferty gastronomicznej lub po prostu odpocząć w przytulnej przestrzeni. Na stacji jest dostępny nowy szwajcarski ekspres marki Schaerer, który przygotowuje wybraną kawę szybciej, a mleczna pianka jest jeszcze lepsza, idealnie puszysta i znakomicie komponuje się z kawą. Po przebudowie stacja zyskała strefę wypoczynkową, w której można odpocząć w czasie podróży, przy znakomitej kawie i szerokiej gamie przekąsek. Klienci mogą tankować i korzystać z oferty gastronomicznej przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Ponadto, z myślą o kierowcach pojazdów ciężarowych przygotowano promocję, która po zatankowaniu 200 litrów paliwa uprawnia do odbioru vouchera o wartości 10zł na zakupy w sklepie lub 20zł na ofertę obiadową.

Oferta gastronomiczna

W menu stacji Circle K oferuje szeroką gamę przekąsek, w tym także Hot Dogi na bazie tradycyjnych polskich kiełbasek pochodzących od rodzimych dostawców. Z okazji 25. urodzin Hot Doga sieć wprowadziła jubileuszową nowość na terenie całego kraju, w tym również na stacji w Białymstoku – Hot Doga Jubilata z soczystą kiełbaską. Nowa, wysokiej jakości kiełbaska z przyprawami, przygotowywana na unikalnym na rynku płaskim grillu, w bułce z prażoną cebulką to propozycja dla tych, którzy pragną zaspokoić głód w drodze, ale też mają ochotę na smaczną przekąskę w ciągu dnia.

Nowego Hot Doga jak i aromatyczną kawę z ekspresu klienci mają okazję zakupić w promocyjnej cenie w ramach akcji zniżkowej „Kawa lub Hot Dog za grosze”. By z niej skorzystać, wystarczy zatankować 20 litrów dowolnego paliwa z kartą Extra i odebrać kawę lub Hot Doga za jedyne 99 groszy. Rabat obowiązuje na dowolny rozmiar i rodzaj kawy: Cappuccino, Latte, Flat White albo Mocha oraz dowolnego Hot Doga, dostępnego w bogatej ofercie kiełbasek, parówek i sosów do wyboru. Dla tych, którzy chcieliby wzbogacić smak swojej ulubionej kawy sieć przygotowała nowość – syrop jeżynowy, który nie tylko rozgrzewa, ale też dodaje energii. Natomiast fani roślinnych rozwiązań od dziś, kupując kawę na stacjach Circle K, mogą wybierać pomiędzy klasycznym mlekiem a słodkim i delikatnym napojem owsianym.

Mając na uwadze wciąż zachowywaną przez część klientów konieczność dystansowania społecznego, a także styl podróżowania części, której szczególnie zależy na szybkim tankowaniu, na wszystkich stacjach Circle K, w tym na tej w Białymstoku, wprowadzono możliwość płatności z poziomu aplikacji. Zakładając konto w aplikacji prócz płatności mobilnych, konsument zyskuje również dostęp do programu lojalnościowego Circle K Extra. Aplikacja Circle K jest dostępna w sklepach Google Play i App Store.

Stacja przyjazna środowisku

Circle K podejmuje szereg działań, aby osiągnąć założone cele zrównoważonego rozwoju i tym samym sprawić, aby stacje paliw były jeszcze bardziej przyjazne środowisku. Stacja Circle K w Białymstoku została wyposażona z troską o środowisko naturalne, zastosowano oświetlenie LED oraz urządzenia zapobiegające przekroczeniom zużycia energii przyłączeniowej, w toaletach zamontowano ekobaterie, a na terenie stacji prowadzona jest selektywna zbiórka odpadów. Przygotowywane na miejscu kanapki czy Hot Dogi sprzedawane są w opakowaniach eco friendly, które nie zawierają plastiku i w 100 proc. nadają się do recyklingu. Na stacji dostępne są także papierowe słomki i jednorazowe sztućce wykonane z pestek awokado. Kawy dostępne na stacjach Circle K posiadają certyfikat Rainforest Alliance, co oznacza, że powstały w sposób przyjazny dla środowiska. Bez niszczenia lasów, zanieczyszczania wód i gleb, czy niekorzystnego wpływu na zwierzęta.

Circle K jako firma przywiązuje dużą uwagę do jakość paliw, zastosowanie najnowocześniejszych dodatków czyszczących w paliwach miles® oraz milesPLUS®, wpływa na efektywność procesu spalania oraz finalną konsumpcję paliwa. Optymalne spalanie to przede wszystkim dbanie o atmosferę poprzez mniejszą emisję spalin, ale również niższe koszty.

Źródło: Circle K

STACJE PALIW – SPRZEDAŻ DETALICZNA – RAPORT 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Stacje Paliw Sprzedaż Detaliczna RAPORT 2022

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Opublikowano: 07.10.2022
Aktualizacja: 07.10.2022