Circle K w Dobrzechowie – nowy punkt sieci

Udostępnij artykuł

Sieć stacji Circle K powiększyła się o kolejny punkt na mapie Polski. Nowo otwarta stacja paliw znajduje się przy drodze wojewódzkiej numer 988 w Dobrzechowie niedaleko Strzyżowa. Dzieli ją także odległość około 30 km od Jasła i Krosna. Circle K w Dobrzechowie to miejsce na przerwę w podróży w drodze do Bieszczad. Sieć Circle K to blisko 380 stacji paliw w całej Polsce.

Circle K w Dobrzechowie

Teraz, podróżując w kierunku wodnego szlaku „Błękitny San” czy trasy rowerowej „Dolina Sanu”, kierowcy będą mieli okazję zatankować i zrobić przerwę w podróży. Umożliwi im to najnowsza stacja franczyzowa Circle K w Dobrzechowie. Kierowcy zatankują tam różne rodzaje paliw: miles®95, milesPlus®98, miles® Diesel, milesPlus® Diesel, a także LPG oraz arktyczny milesPlus® diesel. Dla samochodów ciężarowych przygotowano stanowisko z szybką pompą paliwa oraz parking. Na stacji jest także dostępny odkurzacz oraz kompresor.  

Obiekt jest czynny przez całą dobę i został wyposażony zgodnie z konceptem Horizon.  Wprowadza on nowy, ciepły a zarazem nowoczesny wystrój stacji. Dzięki niemu klienci będą mieli okazję skorzystać z oferty gastronomicznej i napić się kawy. Na stacji dostępny jest nowy szwajcarski ekspres marki Schaerer. Maszyna przygotowuje wybraną kawę szybciej, a mleczna pianka jest jeszcze bardziej puszysta i lepiej komponuje się z kawą. W rozbudowanej części gastronomicznej, dostępna jest oferta przekąsek, w tym także hot dogi, zapiekanki czy frytki. Dla miłośników słodyczy czekają również desery i bogaty wybór słodkich przekąsek.

Bezpieczeństwo i udogodnienia

Na wszystkich stacjach Circle K wprowadzono możliwość płatności z poziomu aplikacji. Sprzyja to zachowaniu zasad bezpieczeństwa i higieny w czasie trwającej pandemii. Ponadto dzięki aplikacji klienci w pośpiechu skrócą czas obsługi na stacji. Zakładając konto w aplikacji, oprócz płatności mobilnych konsument zyskuje również dostęp do programu lojalnościowego Circle K Extra. Aplikacja Circle K jest dostępna w sklepach Google Play i App Store. Film dotyczący płatności mobilnych Circle K można obejrzeć pod linkiem.

O Circle K Polska

Firma Circle K Polska (przed 1 kwietnia 2016 r.: Statoil Fuel & Retail Polska) obecna jest na polskim rynku od 1992 r. Prowadzi sieć blisko 380 stacji paliw na terenie całej Polski. Sieć ta obejmuje flagowe stacje własne, stacje segmentu ekonomicznego oraz stacje franczyzowe. Od 2012 r. właścicielem spółki Circle K Polska jest kanadyjska firma Alimentation Couche-Tard Inc.(Couche-Tard), jedna z największych na świecie firm działających w obszarze handlu detalicznego, w formacie convenience. Prowadzi ona działalność w Ameryce Północnej, Europie, Azji i na Bliskim Wschodzie. Ta kanadyjska firma posiada na świecie około 16 000 sklepów typu convenience i stacji paliw. Zatrudnia ponad 120 000 pracowników.

Źródło: Circle K Polska

Opublikowano: 21.01.2022
Aktualizacja: 21.01.2022