Circle K w Kozienicach po modernizacji

Udostępnij artykuł

Stacja paliw Circle K w Kozienicach przy ul. Warszawskiej 34 przeszła modernizację. Obiekt po rewitalizacji działa w nowym formacie Circle K – Horizon. Charakteryzuje się on wygodną i przytulną strefą gastronomiczną. Dodatkowym udogodnieniem jest umożliwienie płatności za paliwo poprzez aplikację mobilną Circle K.

Oferta paliwowa Circle K w Kozienicach

Sieć Circle K to blisko 380 stacji paliw w całej Polsce. Stacja w Kozienicach daje możliwość zatankowania różnych rodzajów paliw. Wśród nich: miles®95, miles® Diesel, milesPlus®98, milesPlus® Diesel, LPG SupraGas. Co ważne, arktyczny milesPlus® diesel pomaga zabezpieczyć pojazdy w czasie niesprzyjających warunków zimowych. Kierowcy pojazdów ciężarowych mogą skorzystać z szybkiego dystrybutora tir, który daje możliwość zatankowania 120 litrów paliwa na minutę.

Oferta pozapaliwowa

Stacja w Kozienicach to doskonałe miejsce na przystanek podczas podróży m.in. do Kazimierza Dolnego czy pobliskiego Jeziora Kozienieckiego – starorzecza Wisły. Jest czynna całą dobę, a na jej terenie można skorzystać z usług paczkomatu czy myjni.

Koncept Circle K Horizon wprowadza nowy, ciepły a zarazem nowoczesny wystrój stacji. Dzięki niemu klienci mają okazję skorzystać z oferty gastronomicznej i napić się aromatycznej kawy lub po prostu odpocząć w podróży w przytulnej przestrzeni. Na stacji jest dostępny nowy szwajcarski ekspres marki Schaerer, który przygotowuje wybraną kawę szybciej, a mleczna pianka jest jeszcze lepsza. Po przebudowie stacja zyskała strefę wypoczynkową.

W rozbudowanej części gastronomicznej, dostępna jest szeroka oferta przekąsek, w tym także hot dogi na bazie tradycyjnych polskich kiełbasek pochodzących od rodzimych dostawców. W ofercie konceptu znajdują się także burgery, zapiekanki czy świeże kanapki oraz bagietki. Dla miłośników słodyczy czekają również desery i bogaty wybór słodkich przekąsek.

Innowacyja infrastruktura

Stacja Circle K w Kozienicach jest bardziej przyjazna środowisku naturalnemu. Osiągnęła ten standard dzięki specjalnemu oświetleniu LED oraz urządzeniom zapobiegającym przekroczeniom zużycia energii przyłączeniowej. W toaletach obiektu znajdują się ekobaterie. Punkt prowadzi także selektywną zbiórkę odpadów. Przygotowywane na miejscu kanapki czy hot dogi sprzedawane są w opakowaniach eco friendly. Nie zawierają więc one plastiku i w 100 proc. nadają się do recyklingu. Na stacji dostępne są także papierowe słomki i jednorazowe sztućce wykonane z pestek awokado.

O firmie Circle K Polska

Firma Circle K Polska (przed 1 kwietnia 2016 r.: Statoil Fuel & Retail Polska) obecna jest na polskim rynku od 1992 r. i prowadzi sieć blisko 380 stacji paliw na terenie całej Polski. Sieć ta obejmuje flagowe stacje własne, stacje segmentu ekonomicznego oraz stacje franczyzowe. Od 2012 r. właścicielem spółki Circle K Polska jest kanadyjska firma Alimentation Couche-Tard Inc.(Couche-Tard), jedna z największych na świecie firm działających w obszarze handlu detalicznego, w formacie convenience. Prowadzi ona działalność w Ameryce Północnej, Europie, Azji i na Bliskim Wschodzie. Ta kanadyjska firma posiada na świecie około 16 000 sklepów typu convenience i stacji paliw oraz zatrudnia ponad 120 000 pracowników.

Źródło: Circle K Polska