Circle K w Lublinie w nowej odsłonie

Udostępnij artykuł

Zakończyła się modernizacja stacji paliw Circle K w Lublinie, mieszczącej się przy ul. Jana Pawła II 15. W związku z tym na klientów obiektu czekają specjalne atrakcje, w tym 50 proc. kupony rabatowe na przekąski i kawę, rabaty na paliwo i płyn do spryskiwaczy dla posiadaczy karty Extra. Są ważne przez 14 dni od ich otrzymania. Sieć Circle K to 390 stacji paliw w całej Polsce.

Circle K w Lublinie Jana Pawla II

Circle K w Lublinie

Poddany procesowi modernizacji obiekt wyposażono zgodnie z nowym konceptem Circle K – Horizon. Charakteryzuje się on wygodną i przytulną strefą gastronomiczną. Klienci mogą zapłacić za paliwo poprzez aplikację mobilną Circle K.

Na stacji w Lublinie można zatankować różne rodzaje paliw: miles®95, milesPlus®95, miles® Diesel, milesPlus® Diesel oraz LPG. Stacja znajduje się w dogodnej lokalizacji – w pobliżu osiedla mieszkalnego i jednej z największych ulic w mieście, ul. Jana Pawła II. Zmodernizowany obiekt wyposażono zgodnie z konceptem Horizon. Wprowadza on nowoczesny, a zarazem ciepły wystrój, dzięki któremu klienci mogą wygodnie skorzystać z oferty gastronomicznej lub po prostu odpocząć w podróży w przytulnej przestrzeni.

Na stacji jest dostępny nowy szwajcarski ekspres marki Schaerer. Maszyna przygotowuje wybraną kawę szybciej, a mleczna pianka jest jeszcze lepsza. Po przebudowie stacja zyskała strefę wypoczynkową, w której można odpocząć w czasie podróży. Klienci mogą tankować i korzystać z oferty gastronomicznej przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Ponadto stację wyposażono w myjnię automatyczną oraz stanowisko tankowania pojazdów ciężarowych.

Źródło: Circle K Polska

STACJE PALIW – SPRZEDAŻ DETALICZNA – RAPORT 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Stacje Paliw Sprzedaż Detaliczna RAPORT 2022

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Opublikowano: 14.10.2022
Aktualizacja: 14.10.2022