Circle K z ofertą na Światowy Dzień Hot Doga

Udostępnij artykuł

Z okazji Światowego Dnia Hot Doga, który obchodzony jest 4 lipca, sieć Circle K przygotowała dla swoich klientów specjalną promocję. W ramach “Piekielnie dobrej oferty” cena wszystkich hot dogów dostępnych na stacjach paliw Circle K wyniesie 6,66 zł. Z rabatu mogą skorzystać posiadacze karty lojalnościowej Extra.

stacja circle k

Hot dog to tradycyjna, amerykańska przekąska, która cieszy się dużą popularnością na całym świecie, zwłaszcza wśród klientów stacji paliw. To właśnie ten produkt jest najchętniej wybierany na stacjach Circle K. Przeprowadzone przez sieć badanie preferencyjne wśród konsumentów wykazało, że mając do wyboru bogatą ofertę gastronomiczną w postaci zapiekanek, burgerów czy kebabów, aż 67 proc. z nich najczęściej sięga po dobrze znaną przekąskę z kiełbaską. Przysmak ma również swoje święto, które obchodzone jest 4 lipca już od ponad 100 lat. Jednym z pomysłów na celebrację tegorocznego święta hot doga może być odwiedzenie jednej ze stacji Circle K.

Z tej okazji sieć przygotowała “Piekielnie dobrą ofertę” – tego dnia (4 lipca) cena wszystkich Hot Dogów wyniesie 6,66 zł. Warunkiem skorzystania z promocji jest posiadanie karty lojalnościowej Extra, którą można również założyć w momencie zakupu.
“Piekielnie dobra oferta” to okazja, aby spróbować wielu wariantów tej kultowej przekąski, w tym także nowości. Jedną z najnowszych propozycji od Circle K jest Hot Dog Piknikowy z kiełbaską, bułką z papryką oraz dodatkiem sosu grillowego. W ofercie można również znaleźć dobrze już znany Hot Dog Bekon Cheddar, będący połączeniem opiekanej na płaskim grillu kiełbaski z bekonem i serem cheddar. Circle K nie zapomina o miłośnikach roślinnych przekąsek – z myślą o nich powstał Vegan Dog. Wegańska wersja Hot Doga składa się z „kiełbaski” z białego grochu i podawana jest w bułce z dodatkiem prażonej cebuli, bułce pszennej lub z kiełkami żyta.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– MARZEC-KWIECIEŃ 2023 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacja Benzynowa marzec kwiecien okladka tekst

źródło: Circle K

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 03.07.2023
Aktualizacja: 03.07.2023