ComfortExpress podpisuje umowy z bankami

Udostępnij artykuł

Ponadto klienci banków, będą mogli liczyć na dodatkowe przywileje związane z posiadaniem kont w danej placówce. Firma ComfortExpress zdecydowała się na współpracę z czołowymi bankami w Polsce, takimi jak BZ WBK, Citibank, czy Lukas Bank.

O ofercie ComfortExpress klienci banków informowani będą na różne sposoby. Między innymi przez oferty dołączane do wyciągów bankowych, informacje wyświetlane podczas logowania się na konto oraz newslettery wysyłane przez banki. Do akcji promocyjnej włączone zostaną również reklamy w telewizji wewnętrznej, oraz w miesięcznikach takich jak LOGO czy AVANTI, w których to pojawi się logo ComfortExpress.

Ze współpracy tej korzystać będą przede wszystkim klienci banków, dla których przygotowano wiele atrakcyjnych promocji. Jedną z nich jest gratyfikowanie rabatem płatności kartą kredytową. Przygotowane są też projekty akcji promocyjnych w obiektach, które polegać będą na dodatkowych gratisach związanych z użyciem karty danego banku. Dodatkowo, korporacyjnym klientom banku udostępniane będą sale konferencyjne lub talony na wybrane usługi.

O szczegółach promocji instytucje będą informowały na bieżąco. Przedstawiciele ComfortExpress zapowiadają rozszerzenie oferty i współpracę z również z innymi bankami.

ComfortExpress i ComfortRestaurant to marki, które działając w ramach umowy franczyzowej, tworzą jednolitą sieć obiektów noclegowych i gastronomicznych. ComfortExpress oferuje obiekty noclegowe i restauracje dla wszystkich – biznesu, rodziny, podróżujących, wypoczywających. Oferta franczyzowa skierowana jest do inwestorów zainteresowanych posiadaniem własnego hotelu lub restauracji oraz do osób prowadzących działalność hotelarską i gastronomiczną, jak również właścicieli stacji benzynowych.
 

Opublikowano: 17.05.2010
Aktualizacja: 17.05.2010