CWS-boco oferuje “wynajem czystości” dla stacji

Udostępnij artykuł

– Usługa "wynajmu czystości" jest dobrym narzędziem wsparcia rozwoju firm. Z jednej strony „wynajmując czystość” stacja benzynowa poprawia płynność finansową i ogranicza ryzyko ekonomiczne, gdyż opłaty miesięczne są stałe i niewielkie – mówi Arkadiusz Choczaj, Kierownik Marketingu CWS-boco.

– Z drugiej strony na oszczędnościach się nie kończy. Stacja korzysta na efekcie skali. CWS-boco Polska zamawia i kupuje produkty objęte gwarancją producenta za niższą, hurtową cenę, zachowując przy tym jakości usług i oferowanych produktów – dodaje.

Według niego kolejnym rozwiązaniem stosowanym na stacjach jest "leasing czystości". – To rozwiązanie jest nie tylko wygodne, ale również korzystne finansowo. Stacje benzynowe, dzierżawiąc produkty, nie obciążają ich zakupem swoich budżetów, zyskując nadwyżki finansowe pozwalające na kolejne inwestycje. Ponoszą jedynie stałe, z góry określone koszty, a dostawca usługi nadzoruje całość procesów logistycznych, odpowiada za serwis i eksploatację – wyjaśnia przedstawiciel CWS-boco.

Zdaniem Arkadiusza Choczaja jest wiele argumentów przemawiających za zleceniem kompleksowego zarządzania czystością firmie, która się w tym specjalizuje. – Przede wszystkim właściciel stacji benzynowej zyskuje pełną kontrolę nad kosztami i jakością czystości odzieży firmowej czy wyposażenia toalet.

Dodatkowo ma dostęp do niezbędnych informacji co do bezpieczeństwa i zasad serwisowania, co pozwala kierownictwu i całemu przedsiębiorstwu skupić się na kluczowych czynnościach, czyli działalności biznesowej i generowaniu przychodu – uważa przedstawiciel CWS-boco.

CWS-boco specjalizuje się w usłudze wynajmu i serwisu kompleksowych rozwiązań z zakresu higieny i czystości w miejscu pracy, w obiektach komercyjnych i publicznych.

Firma oferuje outsourcing zarządzania czystością w zakresie odzieży roboczej, obuwia i innych artykułów BHP, wyposaża toalety i łazienki w urządzenia higieny oraz oferuje zabezpieczenia podłóg i stref wejścia w obiektach handlowych, biurowych, pomieszczeniach magazynowych oraz produkcyjnych.
 

Opublikowano: 24.05.2010
Aktualizacja: 24.05.2010