Cztery nowe myjnie firmy BKF

Udostępnij artykuł

Myjnia w Kościanie mieści się na ul. Śmigielskiej 53A na parkingu Tesco i jest to czterostanowiskowa myjnia kontenerowa. Myjnię modułową w Szczecinie zlokalizowano przy ulicy Modrej i zorganizowano na niej cztery stanowiska. Dwie kolejne myjnie modułowe w Kołobrzegu oraz Terespolu mają odpowiednio dwa oraz trzy stanowiska.

Początki firmy BKF Myjnie sięgają roku 1990, kiedy to w ramach firmy BKF Fedorowicz powstał dział zajmujący się urządzeniami do mycia bezdotykowego. W 2006 roku dział ten przekształcił się w niezależną spółkę BKF Myjnie, zorientowaną na produkcję i dystrybucję myjni bezdotykowych na terenie Polski i poza jej granicami. Restrukturyzacja umożliwiła firmie dalszą ekspansję na rynku mycia bezdotykowego.

W 2010 roku zaplanowano wydanie ponad 2,5 mln zł na zakup nowoczesnych urządzeń. Po zgłoszeniu biznes-planu inwestycji do konkursu, firma BKF Myjnie  otrzymała prawie 1.5 mln zł dofinansowania z Unii Europejskiej na planowane inwestycje, w skład których wchodzą: zakup nowych maszyn i urządzeń, szkolenia dla pracowników, modernizacja hali produkcyjnej. Inwestycje te mają na celu przyspieszenie produkcji, obniżenie cen oraz – co najważniejsze – dalsze polepszanie jakości naszych myjni.

Opublikowano: 11.08.2010
Aktualizacja: 11.08.2010