Cztery nowe sklepy Spar Express na stacjach Avia

Udostępnij artykuł

Cztery nowe sklepy Spar Express otwarto na stacjach paliw Avia. Zlokalizowano je: w Odolionie przy autostradzie A1 w woj. kujawsko-pomorskim, Turku w woj. wielkopolskim, Łopusznie w woj. świętokrzyskim oraz w Słubicach w woj. lubuskim. Łącznie na stacjach Avia, rozwijanych przez Grupę Unimot, działa już 9 placówek Spar. W związku z dobrymi wynikami współpracy pilotażowej na stacjach Avia pojawiać się będą kolejne sklepy tej sieci.

Spar Express Avia Odolion

Spar Express i Avia rozszerzają współpracę

Spar Express to format convenience, który spełnia podstawowe potrzeby klientów. Strefy relaksu w sklepach są wygodnym miejscem do jedzenia, picia i odpoczynku. Placówki są czynne 365 dni w roku.

– Sklepy Spar Express są idealnie zaprojektowane do potrzeb klientów na stacjach paliw. Nasza współpraca z Unimot układa się świetnie. Już w tym roku mocno ją rozwijamy, otwierając kolejne nowe placówki w całej Polsce. Naszym ogromnym atutem są kawiarnie Bean Tree Cafe w sklepach. Format ten sprawdził się w każdym kraju, w którym działamy i także w Polsce został doskonale przyjęty. Dlatego działa tu już kilkadziesiąt kawiarni Bean Tree Cafe w sklepach Spar, a dodatkowo wprowadzamy stoiska z lodami.
podkreśla Wayne Hodson, prezes zarządu sieci Spar w Polsce.

– Nasza pilotażowa współpraca w oparciu o 5 pierwszych sklepów Spar na stacjach Avia przyniosła oczekiwane efekty. Dlatego zdecydowaliśmy się na rozszerzenie współpracy o kolejne lokalizacje. Sieć stacji paliw Avia liczy już 100 obiektów w całej Polsce, w tym około 30 proc. to stacje własne. To duży potencjał do otwierania kolejnych punktów Spar. Na bazie pilotażu wypracowaliśmy również optymalny model współpracy – obok sklepu Spar funkcjonować będzie nasz autorski koncept gastronomiczny Eat&Go.
– mówi Robert Nowek, dyrektor zarządzający siecią Avia
w Polsce i na Ukrainie, Grupa Unimot
.

Pierwszy sklep Spar na stacji Avia otwarto w grudniu 2021 r. w Poznaniu.

Źródło: Unimot / Spar

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– MARZEC-KWIECIEŃ 2022 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacja Benzynowa & Convenience Store

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 08.07.2022
Aktualizacja: 08.07.2022