Danusia kokosowa – miniczekoladowa nowość Wawel

Udostępnij artykuł

Klasyczna Danusia z Wawelu teraz dostępna w nowej, pysznej odsłonie! Do kultowego produktu o smaku orzechowo-czekoladowym dołączyła Miniczekolada Danusia Kokosowa.

WAWEL Danusia

Miniczekolada Danusia kokosowa

Miniczekolady to szeroka gama produktów, które proponuje konsumentom marka Wawel. To chwila przyjemności z oryginalną czekoladą w wersji mini o delikatnych nadzieniach.

Miniczekolada pakowana jest w eleganckie granatowe opakowanie ze szlachetnymi zdobieniami z wizerunkiem Danusi – od której wywodzi się nazwa produktu. Gładka konsystencja czekoladki z delikatnym orzechowo-czekoladowym nadzieniem, powoli rozpływająca się w ustach, od lat cieszy się uznaniem konsumentów.

W styczniu br. marka Wawel rozszerzyła produkt o nowy wariant smakowy: miniczekolada Danusia Kokosowa. Nowość to harmonijne połączenie szlachetnej czekolady z Wawelu z intensywnie kokosowym nadzieniem.

Mocne wsparcie marketingowe

Wprowadzeniu na rynek nowości towarzyszyć będzie intensywna kampania mediowa. Zaplanowano silną komunikację w kanale digital – w tym influencer marketing. Wsparcie obejmie także prasę handlową oraz spoty reklamowe w kinach. Marka będzie prowadziła również działania PR i aktywacje w punktach sprzedaży poprzez ekspozycję i materiały POS.

Źródło: Wawel

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.