Delfin: Integracja i rozwój

Udostępnij artykuł

Stowarzyszenie Niezależnych Operatorów Stacji Paliw co rok organizuje spotkanie dla swoich członków. Jest ono szansą na omówienie wspólnych wyzwań i problemów oraz miejscem gdzie właściciele stacji mogą uzyskać odpowiedzi na wiele nurtujących ich problemów związanych między innymi z kwestią modernizacji zbiorników czy prawnymi aspektami prowadzenia stacji benzynowej. Podobnie było w tym roku. Na spotkanie zorganizowane w Zespole Pałacowo-Parkowym w Runowie Krajeńskim przybyło ok. 80 osób. Podczas spotkania podsumowano funkcjonowanie sieci w 2009 r, oraz omówiono kwestie związane z wdrażaniem programu lojalnościowego Jesteśmy razem”. Dużym zainteresowaniem cieszyło się spotkanie z Panią Jolantą Mikulskie-Talba, która przybliżyła uczestnikom kwestie związane z wykorzystaniem środków unijnych. Uczestnicy z największym zainteresowaniem śledzili jednakże wystąpienie Grzegorza Rączki z Wydział Urządzeń Ciśnieniowych Urzędu Dozoru Technicznego. Podczas spotkania można było również korzystać z porad prawnika. Swoje wystąpienia mieli również przedstawiciele Urzędu Regulacji Energetyki oraz Urzędu Celnego. Możliwość zaprezentowania się mieli również przedstawiciele firm dostarczających usługi i produkty dla stacji: PayTel, Phonedecor, Pol-GermanTokheim, Orlen Centrum Serwisowe, IPC, CeBo, CGH, NovoNord, Logo, Panteon, MM Petro, Zet.

Delfin rośnie w siłę

Spotkanie okazało się również dobrą okazją do poszerzenia grupy. Do stowarzyszenia dołączyło sześciu kolejnych członków. – Nowe stacje zlokalizowane będą w różnych miejscach Polski: między innymi w Wielkopolsce, na Lubelszczyźnie oraz w woj. mazowieckim – mówi Marek Pietrzak, prezes SNOSP Delfin.
Powiększenie sieci to efekt wcześniejszych spotkań regionalnych, na których właściciele stacji mieli okazję zapoznać się z siecią. Wspólne spotkanie sieci było natomiast okazją do formalnego przyłączenia się do stowarzyszenia. Dzięki kolejnym członkom, który dołączyli do stowarzyszenia, sieć stacji Delfin nieznacznie przekroczyła liczbę 100 obiektów, z czego ponad 20 działa w pełnym brandzie. Grupa Delfin jest liderem wśród sieci stacji niezależnych wyprzedzając takie sieci jak Huzar czy WW Energy.

Szlachecka zabawa

Spotkanie właścicieli należących do SNOSP Delfin to dla stowarzyszenia również bardzo ważny element integracji grupy. Po części merytorycznej stacyjnicy w szlacheckich przebraniach biesiadowali przy suto zastawionych stołach.
 

Opublikowano: 21.04.2010
Aktualizacja: 21.04.2010