DKV Euro Service najbardziej rozpoznawalną marką

Udostępnij artykuł

Wydawnictwo ETM-Verlag nagrodziło najlepsze niemieckie marki 2010 roku. Prawie 8000 czytelników – kierowców, szefów firm, reprezentantów branży – wybrało swoich faworytów w 20 kategoriach. Firma DKV Euro Service już po raz szósty zdobyła nagrodę w kategorii „karty paliwowe". Wyróżnienie odebrał zarządzający firmą Alexander Trautmann.

– Rekomendację czytelników traktujemy jako wskaźnik rozpoznawalności naszej karty i dobrego odbioru przez klientów. Fakt, że kolejny raz osiągamy taki wynik świadczy o zaufaniu, jakim obdarzają nas klienci. – podsumował wygraną Trautmann.
DKV Euro Service to wiodący w Europie operator karty paliwowej dla transportu profesjonalnego. Na czele przedsiębiorstwa stoi od niedawna, bo od kwietnia br., Alexander Trautmann (51 l.) Wcześniej zarząd był dwuosobowy. Ujednolicenie kierownictwa ma na celu zwiększenie efektywności i przejrzystości zarządzania firmą, a tym samym szybsze reagowanie na potrzeby rynku transportowego i flotowego. Wyrazem dążenia do zwiększenia standardów obsługi w DKV było stworzenie przez Trautmanna w 2009 r. nowej gałęzi działalności firmy – outsourcingu. W przyszłości DKV będzie również zajmować się obrachunkiem i zarządzaniem kartami paliwowymi innych emitentów.

O DKV Euro Service
DKV Euro Service to międzynarodowy operator kart paliwowo-serwisowych DKV Card. Firma istnieje od 1934 r. i jest zarazem najstarszą i największą na drogach Europy organizacją serwisową. W Polsce współpracuje z siecią 3000 stacji paliw i 150 warsztatów. Jest tu bezpośrednio reprezentowana od 18 lat. DKV Card umożliwia bezgotówkowe tankowanie na stacjach różnych marek i dostęp do wielu usług dodatkowych, m.in. serwisów naprawczych, internetowych serwisów mapowych, doradztwa, kalkulatorów opłat drogowych, czy fakturowania netto i zwrotu zagranicznego VAT.

 

Opublikowano: 05.07.2010
Aktualizacja: 05.07.2010