Dresser Wayne dostarczy dystrybutory dla MOL-a

Udostępnij artykuł

– Grupa MOL jest jedną z najważniejszych międzynarodowych firm w Europie Środkowo-Wschodniej – powiedział Neil H. Thomas, prezes Dresser Wayne. – To dla nas zaszczyt zostać wybranym jako partner MOL-a w kwestii technologii dla stacji paliw i nie możemy się doczekać kiedy będziemy mogli dostarczyć nasze najlepsze produkty dla MOL-a i jego partnerów – dodał.
– Z niecierpliwością czekamy na współpracę z Dresser Wayne. Firma ta jest liderem technologicznym w swojej branży, jest wiarygodnym partnerem dostarczającym produkty wysokiej jakości co doskonale wpisuje się w oczekiwania koncernu MOL – powiedział Bela Csorba, odpowiedzialny za rozwój sieci sprzedaży detalicznej koncernu MOL. – INA, chorwacki lider w sektorze ropy i gazu jest kluczowym partnerem w ramach nowej współpracy. Dresser Wayne rozwija się na chorwackim rynku sprzedaży detalicznej i jesteśmy szczęśliwi, że mamy szansę wspierać tego kluczowego partnera spółki Mol – dodał Damian Tracey, szef firmy Dreser Wayne na Europę, Bliski Wschód i Afrykę.
Dresser jest dostawcą infrastruktury dla sektora energetycznego. Firma dysponuje szerokim portfolio produktów, między innymi ma w swojej ofercie zawory, rozruszniki, liczników, przełączników, regulatorów, dystrybutorów paliwowych oraz związanych z nimi systemów sprzedażowych.
Najbardziej rozpoznawalne marki należące do firmy Dresser to Dresser Wayne, Waukesha, Masoneilan, Mooney, Donsolidated oraz Roots. Jedną z najważniejszych części firmy Dresser jest Dresser Wayne będący światowym liderem w projektowaniu, produkcji oraz serwisie systemów służących do tankowania paliw.
Opublikowano: 12.04.2010
Aktualizacja: 12.04.2010