Druga odsłona promocji Shell: rabat na myjnię za zakup paliwa

Udostępnij artykuł

Shell kontynuuje wiosenną kampanię, w której oferuje kolejne korzyści dla swoich klientów. Przy zakupie paliwa kierowcy mogą otrzymać 7 zł rabatu na myjnię (z wyłączeniem programu Express). Oferta ta jest dostępna przez cały tydzień i potrwa aż do 16 czerwca br. Co więcej, klienci mogą skorzystać z tej promocji dowolną ilość+ razy.

shell logo

Po zakończeniu promocji „Myj i zyskuj”, Shell od razu powraca do klientów z kolejną ofertą – „Tankuj i zyskuj”. Teraz klienci mogą otrzymać kod zniżkowy w wysokości 7 zł na zakup programu myjni z oferty Ultra Błysk, Błysk, Super Extra, Extra, Standard (z wyłączeniem programu Express). Aby uzyskać rabat, należy zatankować co najmniej 25 litrów tego samego paliwa. Kod uprawniający do zniżki na myjnie można wykorzystać w ciągu 14 dni od daty zakupu, jednakże nie później niż do końca czerwca br. Należy jednak pamiętać, że promocje nie łączą się, a kod nie przysługuje w przypadku zakupu paliwa przy wykorzystaniu karty paliwowej.

Shell Myjnia

Promocja obowiązuje zarówno na paliwa podstawowe jak i paliwa premium Shell. Ulepszona formuła paliw premium Shell V-Power czyści aż do 100% kluczowych części silnika i przywraca aż do 100% jego osiągów. Ulepszona formuła pomaga usuwać i chronić przed zgromadzeniem się osadów na kluczowych elementach układu paliwowego, a także poprawia oszczędność paliwa w silniku samochodu.

Stacja Benzynowa & Convenience Store
>> kliknij, aby zapoznać się z BEZPŁATNYM pełnym wydaniem <<

SB CS okladka

Przy skorzystaniu z nowoczesnej myjni samochodowej klienci Shell mają do dyspozycji szeroką gamę możliwości mycia pojazdu, m.in. skuteczne i bezpieczne dla lakieru środki czyszczące i wysoka jakość mycia.

Shell Myjnia

Samochód utrzymany w czystości nie tylko zyskuje na estetyce, ale również wpływa na bezpieczeństwo i komfort jazdy. W Shell zdajemy sobie z tego sprawę i przywiązujemy do tego szczególną wagę. Zdecydowaliśmy się uczynić rutynowe czynności, takie jak korzystanie z myjni, jeszcze bardziej atrakcyjnymi dla kierowców mówi Justyna Goraj, dyrektorka marketingu Shell Mobility.

Promocja obowiązuje na wybranych stacjach. Lista stacji z myjnią biorących udział w promocji znajduje się tutaj.

źródło: Shell

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 23.05.2024
Aktualizacja: 24.05.2024