Druga stacja sieci Lotos w Mławie

Udostępnij artykuł
7 sierpnia br. ogólnopolska sieć stacji paliw Lotos otworzyła nowy obiekt w miejscowości Mława. To stacja własna, która znajduje się w centrum miasta, przy drodze wojewódzkiej nr 544, na trasie pomiędzy Działdowem a Przasnyszem. Druga stacja w Mławie to zarazem 71. stacja sieci Lotos w województwie mazowieckim.

Na nowej stacji w Mławie dostępne są paliwa standardowe: benzyna bezołowiowa 95, olej napędowy oraz LPG, a także paliwa premium: benzyna bezołowiowa Dynamic 98 i olej napędowy Dynamic Diesel.

Kierowcy mogą na stacji skorzystać z bogatej oferty sklepowej oraz gastronomicznej Cafe Punkt. W niedalekiej przyszłości zaplanowano otwarcie punktu gastronomicznego Subway. Na stacji dostępny jest także kompresor i odkurzacz.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
NAJBARDZIEJ PRAKTYCZNE, NOWOCZESNE I NIEZALEŻNE
CZASOPISMO BRANŻY STACJI PALIW
> link do aktualnego numeru <

Stacja akceptuje Karty Dużej Rodziny, karty programu premiowego Lotos Navigator oraz karty flotowe Lotos Biznes, Eurowag, DKV, UTA, Port1, euroShell typu Multi (oznaczonych symbolem „M” na awersie karty) wydanych przez Shell Polska.

Aktualnie w sieci Lotos działa łącznie 486 stacji, z czego 305 to stacje własne (w tym 20 stacji autostradowych, tzw. Miejsc Obsługi Podróżnych), a 181 to stacje franczyzowe.

Jednym z kluczowych parametrów strategii rozwoju Grupy Kapitałowej Lotos realizowanej w latach 2017-2022 jest zwiększenie sieci Lotos do 550 stacji paliw.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 22.08.2018
Aktualizacja: 22.08.2018