Dynamiczny rozwój współpracy firm bp i Body Chief

Udostępnij artykuł
Catering dietetyczny Body Chief oraz sieć stacji paliw bp rozwijają współpracę. Po udanej akcji pilotażowej rozpoczętej na początku roku, firmy rozszerzają system punktów odbioru diet do kilkudziesięciu stacji w Polsce.

– Po owocnych testach rozszerzamy współpracę z Body Chief o kolejne lokalizacje. Możliwość odbioru zamówionego cateringu dietetycznego na naszych stacjach spotkała się z uznaniem Klientów, dlatego ta opcja pojawi się na kolejnych kilkudziesięciu stacjach bp. Współpraca z Body Chief to realizacja obietnicy tworzenia stacji przyszłości oferujących naszym Klientom szeroki wachlarz usług, jakie można zrealizować wygodnie, szybko i w dogodnym czasie – mówi Barbara Wiążewska, dyrektor generalna działu retail bp Polska.

Od października 2021 r. z opcji odbioru diet na stacjach bp będą mogli skorzystać Klienci m.in. z Warszawy, Poznania, Krakowa, Wrocławia czy Gdańska. Tym samym, liczba stacji, do których dostarczane są zestawy dietetyczne Body Chief wzrosła z 3 do aż 40 punktów znajdujących się w największych miastach w Polsce oraz na ich przedmieściach.

– Konsekwentnie rozbudowujemy model dystrybucji naszych produktów. Chociaż opcja dostarczenia diety do rąk własnych Klienta stanowi największy udział realizowanych przez nas dostaw, to widzimy, że mimo wszystko nie wszyscy chcą lub mogą skorzystać z tego wariantu i szukają alternatyw. Najlepszym tego przykładem jest sukces pilotażowej współpracy ze stacjami bp, a także nasza kooperacja z Lodówkomatami InPost, również ciesząca się bardzo dużym zainteresowaniem. Uważam, że przeniesienie tego konceptu na tak dużą skalę pozwoli jeszcze bardziej spopularyzować model punktów odbioru. Jako firma zdecydowaliśmy się pójść w tym kierunku, ponieważ zależy nam, by jak najtrafniej odpowiedzieć na potrzeby Klientów. Chcemy również szukać innowacyjnych rozwiązań, które ułatwią im codzienne funkcjonowanie, w tym korzystanie z naszych usług – mówi Marcin Mazurek, prezes zarządu Spółki Body Chief, lidera cateringu dietetycznego.

System punktów odbioru wpisuje się również w ideologię marki Body Chief opartą na filozofii eko ze względu na optymalizację transportu. Dostawa większej liczby paczek w jedno miejsce przyczynia się do ograniczenia emisji spalin, hałasu i pozwala na zmniejszenie natężenia ruchu.

Firmy planują rozszerzenie współpracy o dodatkowe formy działań sprzedażowych.

Pełna lista stacji bp, na których można odebrać diety Body Chief dostępna jest na stronie www.bodychief.pl.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– CZERWIEC-LIPIEC 2021 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 13.10.2021
Aktualizacja: 13.10.2021