Dyrektor Avia: Oferujemy partnerom dogodne warunki

Udostępnij artykuł

[SPECJALNIE DLA NAS – RAPORT 2022] Intensywnie rozwijamy naszą sieć stacji paliw Avia i w czerwcu tego roku, 5 lat po wprowadzeniu tej szwajcarskiej marki na polski rynek przez Grupę Unimot, otworzyliśmy swoją setną stację. Pod koniec sierpnia sieć liczyła 102 obiekty, z czego 71 to stacje franczyzowe, czyli około 70 proc. prowadzonych przez nas stacji. – pisze na łamach publikacji „Stacje Paliw – Sprzedaż Detaliczna – Raport 2022” Paweł Gniazdowski dyrektor ds. rozwoju sieci detalicznej Avia, Grupa Unimot.

Pawel Gniazdowski Stacje Paliw Sprzedaz Detaliczna RAPORT

Sieć stacji Avia stwarza bardzo dogodne warunki dla franczyzobiorców, zapewniając im przejrzystą umowę i dużą swobodę działania. W przeciwieństwie do innych marek, Avia nie narzuca dzierżawcom wyłączności na nabywanie paliwa. Duże możliwości pozostawione są również w kwestii sprzedaży pozapaliwowej, chociaż marka Avia wspiera doświadczeniem, dając wskazówki, jak zwiększyć zyski. Stworzona została wyjątkowa oferta franczyzowa, oparta na pozycji Grupy Unimot i doświadczeniu marki Avia. Koncepcja ta ma przede wszystkim na celu umożliwienie franczyzobiorcom osiągnięcie zadowalającego zysku dzięki atrakcyjnym warunkom współpracy.

Korzyścią jest przede wszystkim przynależność do międzynarodowego koncernu o stabilnej i nieskazitelnej pozycji na rynku paliw. Należy pamiętać, że marka Avia ma swoje korzenie i tradycję w Szwajcarii, która słynie z rzetelności i perfekcjonizmu. Sieć Avia liczy w całej Europie około 3200 obiektów i pod tym względem zajmuje siódme miejsce wśród największych operatorów stacji paliw w Europie.

Niewątpliwym plusem współpracy dla franczyzobiorców jest dostęp do najlepszej jakości paliw, co nie tylko przyciąga, ale i utrzymuje klientów stacji. Warto podkreślić, że dostęp do oferty paliw jest przywilejem franczyzobiorców, a nie z góry narzuconym warunkiem. Partner Grupy Avia ma prawo nabywać paliwo innych marek w ramach ustaleń w umowie.

Avia oferuje swoim partnerom dogodne warunki finansowe, zgodnie z którymi dzierżawca ponosi koszty ograniczone do minimum. Jest to niewątpliwie ukłon w stronę partnera biznesowego, aby zapewnić mu najkorzystniejsze warunki rozwoju.

W ofercie franczyzy należy zwrócić uwagę na wielokierunkowe wsparcie ze strony Grupy Unimot i to od samego początku współpracy. Wyposażenie stacji zgodne z linią wizerunkową marki, dbałość o szczegóły otoczenia oraz cała gama usług sprawia, że partnerom firmy Avia łatwiej jest pozyskać klientów już na starcie.

Dla rozważających możliwość podjęcia współpracy franczyzowej Avia stworzyła wiele form wsparcia i informacji, dzięki którym mogą zostać rozwiane wszelkie wątpliwości i sprecyzowane warunki współpracy. Grupa Unimot tworzy coraz większą sieć stacji paliw, a przynależność do niej stwarza ogromne możliwości rozwoju i wymiernego zysku.

Źródło: „Stacje Paliw – Sprzedaż Detaliczna – Raport 2022” (wydawca: BROG B2B)

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2022 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacja Benzynowa Bogdan Kucharski wrzesien pazdziernik

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 13.12.2022
Aktualizacja: 13.12.2022