E-way24 będzie współpracować ze spółką Topaz

Udostępnij artykuł

Sieć szybkich stacji ładowania E-way24 podpisała umowę ze spółką PHU Topaz – właścicielem polskiej sieci sklepów Topaz z ponad 130 placówkami handlowymi i usługowymi na terenie wschodniej i centralnej Polski. W zakres współpracy wchodzi wybudowanie i zarządzanie stacjami ładowani na parkingach przysklepowych.

e way topaz

Jest to dla nas ogromne wyróżnienie i wyzwanie dla dużego projektu. Rozwój infrastruktury w Polsce jest dla nas priorytetem i kluczowym zadaniem na najbliższe lata. Cieszymy się, że taki partner jak firma Topaz wejdzie w rozwój elektromobilności razem z nami” – mówi prezes E-Way24 S.A., Leszek Wysocki.

Spółka Topaz rozpoczyna swoją przygodę ze stacjami ładowania dla pojazdów elektrycznych.

Od lat systematycznie unowocześniamy naszą infrastrukturę, inwestując w alternatywne źródła energii i rozszerzając komplementarność realizowanych przez nas usług. Mając na uwadze dynamiczny wzrost znaczenia floty elektrycznej na naszych drogach i coraz większe potrzeby, aby móc je w wolnych chwilach zasilić w niezbędną energię, wierzymy, że te „wolne chwile” użytkownicy pojazdów elektrycznych, pozostawiając je do ładowania w powstających stacjach przy Topazie, będą mogli przeznaczyć na kompleksowe zakupy w naszych sklepach – powiedział Zbigniew Paczóski, prezes zarządu PHU Topaz sp. z o.o.

E-way24 poszukuje kolejnych lokalizacji do posadowienia stacji ładowania.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– MARZEC-KWIECIEŃ 2023 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Stacja Benzynowa marzec kwiecien okladka tekst

źródło: E-way24

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 15.05.2023
Aktualizacja: 15.05.2023