E.Wedel poszerza portfolio batonów Na Dobre

Udostępnij artykuł
Do tej pory konsumenci mieli okazję poznać dwa warianty batonów Na Dobre: Malinowy oraz Owocowy. Obecnie do portfolio dołączyła limitowana edycja batonów Na Dobre proteinowych Kakao + Orzech oraz Kakao + Daktyl.
Nowa kategoria wedlowskich batonów

Linia batonów Na Dobre debiutowała latem tego roku, wtedy też na rynku pojawiły się batony o smaku Malinowym oraz Owocowym. Marka E.Wedel, pragnąc zaskoczyć konsumentów, przygotowała kolejną nowość w ramach portfolio batonów Na Dobre. Mowa o limitowanej edycji batonów proteinowych Kakao + Orzech oraz Kakao + Daktyl. Warto przypomnieć, że wszystkie batony Na Dobre zawierają wysokiej jakości, starannie dobrane składniki m.in.: kakao z Ghany, pastę daktylową, czy też inne suszone owoce takie jak maliny, banany, brzoskwinie i pomarańcza lub orzechy arachidowe — w zależności od rodzaju i smaku batona. Ponadto, wyróżniają się one wysoką zawartością błonnika, a edycja limitowana batonów proteinowych jest również źródłem białka. Każdy baton został oblany oryginalną wedlowską czekoladą gorzką, która gwarantuje wyjątkową przyjemność smaku.

– Na Dobre to idealne połączenie zbilansowanych składników oraz prawdziwej przyjemności smaku. Nasza nowość to doskonały produkt dla tych, którzy prowadzą świadomy styl życia i szukają alternatywy do tego co obecnie znajduje się na rynku – mówi Dominika Igielińska-Kluk, Branded Content Manager E.Wedel

Limitowana edycja batonów proteinowych

Nowa, limitowana wersja batonów proteinowych stanowi unikalne połączenie dwóch, pysznych i dopełniających się warstw oraz smaków. Na górze batona znajduje się warstwa białkowa z dodatkiem kakao zaś na spodzie, w zależności od wersji, musli z orzeszkami arachidowymi lub rozdrobnionymi daktylami. Całość oblana jest oryginalną wedlowską czekoladą gorzką. W portfolio dostępne są batony Kakao + Orzech oraz Kakao + Daktyl. Batony proteinowe względem batonów owocowych Na Dobre mają wyższą zawartość błonnika. Dodatkowo są źródłem białka, które przyczynia się do wzrostu masy mięśniowej i pomaga w utrzymaniu zdrowych kości.

W portfolio Na Dobre dostępne są dwie grupy produktów: batony owocowe o smaku Malinowym oraz Owocowym, a także limitowana edycja batonów proteinowych Kakao + Orzech i Kakao + Daktyl. Batony Na Dobre jednocześnie pysznie smakują i pozytywnie wypływają na funkcjonowanie organizmu oraz stanowią doskonałą propozycję dla osób ceniących smaczne i czekoladowe przekąski na co dzień.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– CZERWIEC-LIPIEC 2021 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 07.09.2021
Aktualizacja: 07.09.2021