Ehrle na targach MIMM 2010

Udostępnij artykuł

W ciągu ostatnich 18 lat, MIMS stały się ważnym źródłem informacji i kontaktów dla wszystkich osób zaangażowanych w przemysł motoryzacyjny, dając im możliwość porównania jakości i kosztów produktów z różnych firm.

Firma Ehrle jest liderem w branży samochodowych myjni bezdotykowych w Polsce. Spółka wybudowała już ponad tysiąc stanowisk mycia w kraju, a jakość produktów i usług potwierdzają liczne certyfikaty jakości.

Od 1996 roku Ehrle produkuje myjnie w standardzie potwierdzonym certyfikacją ISO 9001, a w roku 2002 certyfikat ISO 9001 został rozszerzony o ISO 9001:2002. W roku 2009 firma uzyskała ponowne potwierdzenie certyfikacji (ISO 9001: 2008). Otrzymane certyfikacje zarządzania jakością zapewniają klienta, że kupuje produkt wysokiej jakości w najnowocześniejszej technologii i spełniający normy unijne, w tym również związane z aspektami ekologicznymi.

Działania firmy nie są jednak skierowane tylko i wyłącznie na sprzedaż myjni. Ehrle oferuje swoim klientom kompleksowe usługi, począwszy od pomocy w przygotowaniu projektów i doradztwie przy szukaniu źródeł finansowania inwestycji, poprzez budowę myjni, a na kompleksowej opiece serwisowej i zaopatrzeniowej kończąc.

Wszystkie te działania mają na celu zapewnić przedsiębiorcom odniesienie sukcesu, a Ehrle podpisując się swoim logo na każdej myjni wybudowanej w Polsce gwarantuje powodzenie inwestycji. Ponadto firma stale inwestuje w rozwój technologii mycia, prezentując nowatorskie rozwiązania i wyznaczając nowe kierunki na rynku, dzięki czemu zapewnia sobie stałą przewagę nad konkurencją.
 

Opublikowano: 12.08.2010
Aktualizacja: 12.08.2010