Ehrle: Ponad 1 tys. stanowisk mycia w Polsce

Udostępnij artykuł

W Polsce funkcjonuje ponad cztery tysiące myjni samochodowych, z czego nieco ponad tysiąc stanowią tzw. myjnie bezdotykowe. Również około tysiąca stanowią myjnie ręczne, natomiast myjni automatycznych działa w naszym kraju dwa tysiące.

Firma Ehrle jest liderem w branży samochodowych myjni bezdotykowych w Polsce – spółka wybudowała już ponad tysiąc stanowisk mycia w kraju, a jakość produktów i usług potwierdzają liczne certyfikaty jakości.

Od 1996 roku Ehrle produkuje myjnie w standardzie potwierdzonym certyfikacją ISO 9001, a w roku 2002 certyfikat ISO 9001 został rozszerzony o ISO 9001:2002. W roku 2009 firma uzyskała ponowne potwierdzenie certyfikacji (ISO 9001: 2008). Otrzymane certyfikacje zarządzania jakością zapewniają klienta, że kupuje produkt wysokiej jakości w najnowocześniejszej technologii i spełniający normy unijne, w tym również związane z aspektami ekologicznymi.

Działania firmy nie są jednak skierowane tylko i wyłącznie na sprzedaż myjni. Ehrle oferuje swoim klientom kompleksowe usługi, począwszy od pomocy w przygotowaniu projektów i doradztwie przy szukaniu źródeł finansowania inwestycji, poprzez budowę myjni, a na kompleksowej opiece serwisowej i zaopatrzeniu kończąc.

Wszystkie te działania mają na celu zapewnić inwestorom odniesienie sukcesu, a Ehrle podpisując się swoim logo na każdej myjni wybudowanej w Polsce gwarantuje inwestorowi powodzenie.

Ponadto firma stale inwestuje w rozwój technologii mycia, prezentując nowatorskie rozwiązania i wyznaczając nowe kierunki na rynku, czego dowodem będą innowacje, które firma planuje zaprezentować na zbliżających się targach Stacja Paliw 2010.

Opublikowano: 13.04.2010
Aktualizacja: 13.04.2010