Ekskluzywne dane ARC Rynek i Opinia o kawie na XIX Forum PetroTrend 2019

Udostępnij artykuł
Dominika Czubatka, badaczka ARC Rynek i Opinia wystąpi z prezentacją pt.: „Kawa wychodzi z kącika. O ewolucji kawiarnianej na stacjach paliw”, natomiast w panelu dyskusyjnym dotyczącym konceptów gastronomicznych weźmie udział Krzysztof Szczerbacz, kierownik zespołu badawczego ARC Rynek i Opinia. Tegoroczne XIX Forum PetroTrend 2019 odbędzie się już 18 marca w Warsaw Marriott Hotel.

W czasie prezentacji Dominika Czubatka pokaże, gdzie znajdują się na mapie kawy “na mieście” stacje benzynowe w porównaniu z innymi miejscami, jak w ciągu lat kształtował się stosunek do kawy w kącikach i zastanowimy się nad tym, czy „kącik” to nadal adekwatna nazwa biorąc pod uwagę bardzo rozbudowaną ofertę, która może się mierzyć z regularnymi kawiarniami.

Krzysztof Szczerbacz jest magistrem ekonomii Szkoły Głównej Handlowej. Od 17 lat zajmuje się badaniami społecznymi i rynkowymi, od 2006 roku pracownik ARC Rynek i Opinia. Odpowiedzialny za poprawną realizację projektów realizowanych w zespole. Kierował szeregiem projektów badawczych (ilościowych i jakościowych) dla wielu różnych branż. Od 2013 roku kieruje ogólnopolskim badaniem Superbrands. Współautor publikacji: „Od diagnozy do prognozy – potrzeby gospodarki a jakość kapitału ludzkiego w województwie świętokrzyskim” (WUP Kielce), „Strategiczne źródła informacji w działalności przedsiębiorstw” (PARP).

XIX Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend to prestiżowe i najważniejsze w Polsce spotkanie branży. Uczestnikami wydarzenia są przedstawiciele reprezentujący sieci oraz stacje niezależne w osobach: właścicieli niezależnych stacji paliw, inwestorów, prezesów, dyrektorów, kupców z największych sieci stacji i koncernów paliwowych, a także dostawcy nowoczesnych technologii, produktów, usług i zaopatrzenia dla branży stacji oraz sklepów convenience.

BROG B2B – MEDIA EFEKTYWNEJ KOMUNIKACJI
wydawca m.in. STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE oraz portalu PETROLNET.PL serdecznie zaprasza wszystkich do całkowicie BEZPŁATNEGO UDZIAŁU w najważniejszym w Polsce spotkaniu przedstawicieli branży XIX Forum Rynku Stacji Paliw PETROTREND 2019, któremu towarzyszyć będzie rozstrzygnięcie konkursu STACJA BENZYNOWA ROKU 2019. Wydarzenie odbędzie się 18 marca w Warsaw Marriott Hotel. Udział w konkursie STACJA BENZYNOWA ROKU to wyjątkowa okazja promocji obiektów w Polsce, uhonorowania pracy i osiągnięć ich właścicieli, a także personelu. To również kształtowanie pozytywnego wizerunku całej branży w naszym kraju. Spośród zgłoszeń Jury złożone z prelegentów i panelistów XIX Forum PetroTrend 2019 wybierze finalistów, a następnie zwycięzców poszczególnych kategorii.

Właścicielom obiektów, które przystąpią do konkursu (całkowicie za darmo!) przysługują bezpłatne zaproszenia do udziału w całym wydarzeniu XIX Forum PetroTrend 2019 wraz z uroczystą kolacją i Galą, podczas której przyznane zostaną nagrody.

REGULAMIN, FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
STACJA BENZYNOWA ROKU 2019
> kliknij po szczegóły <

Uczestnictwo w wydarzeniu zagwarantuje Państwu:
● zdobycie wiedzy dotyczącej wyłącznie sprawdzonych sposobów na rozwój biznesu i wymianą doświadczeń
● dyskusje z najwybitniejszymi praktykami i ekspertami
● kuluarowe spotkania w gronie przyjaciół i partnerów
● indywidualne spotkania z dostawcami oraz zapoznanie się z ich najbardziej aktualną ofertą w sekcji wystawienniczej
● lunch w restauracji Warsaw Marriott Hotel
● udział w uroczystej kolacji z Galą konkursową Stacja Benzynowa Roku 2019 i Supplier of the Year 2019
● obecność na najważniejszym w roku spotkaniu przedstawicieli branży
● zimne i ciepłe napoje oraz przekąski przez cały dzień, niespodzianki

WWW.PETROTREND.PL

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – właściciel czasopism: Stacja Benzynowa & Convenience StoreŚwiat HoteliNowości GastronomiczneSweets & Coffee; portali: www.petrolnet.plwww.horecanet.pl, oraz organizator Forum Rynku Paliwowego PetroTrendForum Rynku Hotelarskiego Profit HotelForum Rynku Gastronomicznego Food Business Forum, a także Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni Sweets & Coffee.

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B
Edwin Kaniuk
redaktor naczelny
Stacja Benzynowa & Convenience Store
Petrolnet.pl
664 463 085, 22 290 66 11
e.kaniuk@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.