eXc mobile Polska Partnerem portalu Petrolnet.pl

Udostępnij artykuł

Firma eXc mobile Polska właściciel marki wyróżniających się na rynku akcesoriów do urządzeń mobilnych dołączył do grona elitarnych Partnerów portalu Petrolnet.pl. eXc mobile skorzysta z oferty przeznaczonej dla firm zainteresowanych skuteczną, intensywną, wielopłaszczyznową komunikacją B2B o szerokim zasięgu. Skierowana jest do decyzyjnych profesjonalistów sektora stacji paliw, sklepów convenience oraz konceptów kawowych i gastronomicznych w Polsce. Dziękujemy za zaufanie!

EXC Partner Petrolnet

eXc mobile Polska

Firma eXc mobile Polska nieprzerwanie i z sukcesem od 2004 roku dostarcza na rynek akcesoria. Jej klientami są najwięksi detaliści i operatorzy stacji paliw w kraju. Zespół eXc składa się z pełnych pasji i wiedzy profesjonalistów, którzy doskonale wiedzą, jak powinna wyglądać perfekcyjna współpraca. Równie ważne jest to, że na przestrzeni lat, firma zdobyła wiedzę, jakie są wymagania konsumentów. eXc Mobile Polska je zaspokajać, dzięki czemu jej produkty świetnie się sprzedają. Generując zyski dla jej Partnerów.

Oferta Petrolnet.pl

Wydawcą portalu jest BROG B2B – platforma mediów efektywnej komunikacji B2B. BROG B2B to także wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.plwww.petrolnet.pl. Organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit HotelForum Rynku Gastronomicznego Food Business ForumForum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Aby uzyskać więcej informacji na temat pakietu możliwości oraz korzyści płynących ze współpracy z nami prosimy o kontakt:

BROG B2B
Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
664 463 083
z.pak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 22.02.2022
Aktualizacja: 22.02.2022