eXc Mobile Sponsorem XIX Forum PetroTrend 2019

Udostępnij artykuł
Właściciel marki wyróżniających się na rynku akcesoriów do urządzeń mobilnych został Sponsorem najważniejszego w Polsce spotkania właścicieli stacji paliw. eXc Mobile zaprezentuje swoją ofertę w sekcji wystawienniczej oraz spotka się z „kupcami” od największych odbiorców już wiosną 2019 podczas XIX Forum PetroTrend 2019. Dziękujemy za zaufanie i życzymy owocnej współpracy!

eXc Mobile to marka wyróżniających się kolorami i użytecznością akcesoriów do urządzeń mobilnych. W ofercie posiada kable, ładowarki samochodowe i sieciowe, uchwyty samochodowe i inne funkcjonalne gadżety. Misją marki jest dążenie do perfekcji w tworzeniu produktów, które łączą w sobie użyteczność, jakość i styl.

Użyteczność to najważniejsza cecha produktu, która po długim okresie korzystania, decyduje o zadowoleniu z zakupu. Właśnie dlatego eXc Mobile przywiązuje tak olbrzymią wagę do testów. Produkty wprowadza na rynek dopiero, gdy jest w stu procentach pewna ich użyteczności. W każdym produkcie kryje się historia napisana przez życie.

Jakość – niezawodność, trwałość, dbałość o szczegóły wykonania. Wysoka jakość produktu idzie w parze z użytecznością, co daje pewność osiągnięcia maksymalnej satysfakcji z jego użytkowania. Przez długie lata. Marka eXc to rozumie, dlatego najwyższa jakość produktów jest ich standardem.

Styl – wiedzą, że finalny produkt z logiem eXc decyduje o tym, jak są postrzegani. Dążą do perfekcji w każdym detalu. Są marką, która ma swój niepowtarzalny styl, przez który wyraża się jej charakter i osobowość jej twórców.

PRZYSZŁOROCZNA EDYCJA
FORUM PETROTREND
WIOSNA 2019

Już wkrótce na zaktualizowanej stronie internetowej odnajdą Państwo wszelkie szczegóły oraz program przyszłorocznego wydarzenia. Tymczasem serdecznie zapraszamy już dostawców i zainteresowanych właścicieli stacji paliw do potwierdzania udziału oraz współpracy podczas dziewiętnastej edycji najważniejszego w Polsce spotkania właścicieli obiektów niezależnych, sieci stacji paliw oraz kupców i dostawców.

Ogromnym zainteresowaniem Uczestników, Sponsorów, Wystawców oraz Kupców z niezależnych obiektów i sieci cieszy się każda edycja najważniejszego w Polsce spotkania branży stacji paliw. To tylko tu, raz w roku, ze wszystkich zakątków Polski zjeżdżają się właściciele oraz wybitni praktycy i eksperci, aby uczestniczyć w swoim ulubionym wydarzeniu. Już po raz ósmy na zakończenie Forum PetroTrend, podczas uroczystej kolacji z Galą nastąpi rozstrzygnięcie oraz wręczenie nagród Stacja Benzynowa Roku 2019 i po raz drugi – Supplier of the Year 2019.

– To jedyna w Polsce i najbardziej efektywna platforma dyskusji o tym co aktualne w branży, wymiany doświadczeń wśród właścicieli niezależnych i zarządów sieci, ekspertów oraz dostawców, którzy mają niebywałą i realną szansę na pozyskanie tzw. kontraktów roku. Dzięki dziewiętnastoletniej tradycji udało nam się stworzyć i co roku organizować najwyżej oceniane, oczekiwane wydarzenie branży stacji paliw w tym kraju – mówi Rafał Madyński, prezes zarządu BROG B2B.

!!! UWAGA !!!
Tylko teraz najniższe ceny dla Sponsorów i Wystawców
oraz najlepsze lokalizacje stoisk!

Jeżeli Państwa firmie zależy na:
•  udziale w BUSINESS SPEED DATING – serii szybkich i bezpośrednich spotkań z „kupcami” z sieci;
•  realnej możliwości pozyskania KONTRAKTÓW ROKU;
• efektywnej inwestycji marketingowej z wymiernymi korzyściami;
• budowie i zacieśnianiu relacji biznesowych;
• kuluarowych rozmowach i kontaktach;
• prezentacji aktualnej oferty decydentom:
– prezesom, członkom zarządów sieci stacji paliw,
– managerom i category managerom,
– właścicielom niezależnych stacji paliw.
• udziale w najważniejszym w roku, oczekiwanym wydarzeniu dla branży

zapraszamy do kontaktu z Organizatorem celem uzyskania pełnej oferty lub zarejestrowania uczestnictwa.

WWW.PETROTREND.PL

Organizatorem jest wydawca czasopism: Stacja Benzynowa & Convenience StoreŚwiat HoteliNowości GastronomiczneSweets & Coffee, portali: www.petrolnet.plwww.horecanet.pl, oraz organizator Forum Rynku Paliwowego PetroTrendForum Rynku Gastronomicznego Food Business ForumForum Rynku Hotelarskiego Profit Hotel, a także Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni Sweets & Coffee.

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B

Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
tel.: 664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl

Opublikowano: 03.08.2018
Aktualizacja: 12.09.2018