Food & Coffee Fiesta na stacjach Circle K

Udostępnij artykuł
Circle K przygotowało dla swoich klientów wyjątkową ofertę na długie letnie dni. Od 5 sierpnia na klientów stacji czekają letnie promocje cenowe w ramach kampanii „Food & Coffee Fiesta”. W każdy poniedziałek dowolną kawę w rozmiarze L można kupić za jedyne 2,99 zł, a w każdy czwartek produkty z oferty przekąsek, m.in. przygotowane na miejscu Hot Dogi, kanapki, zapiekanki, sorentiny oraz bagietki, dostępne są za jedyne 5,99 zł! Promocja potrwa do 8 września.

Upalne letnie dni mogą przyprawić o zawrót głowy, dlatego Circle K proponuje swoim klientom przerwę na kawę czy przekąskę w doskonałych cenach. Każdy poniedziałek klienci będą mogli sobie umilić aromatyczną kawą – mocną czarną czy też wybraną mleczną, w rozmiarze L w cenie 2,99 zł. Natomiast w czwartki będzie na nich czekać prawdziwa Food Fiesta z doskonałymi, świeżymi przekąskami za jedyne 5,99 zł.

– W Circle K stale rozwijamy ofertę naszych produktów oraz pracujemy nad promocjami, które sprawiają, że klienci jeszcze chętniej odwiedzają nasze stacje. To lato w Circle K jest bardzo bogate w nowości – właśnie zakończyła się gra mobilna, w którą nasi klienci zagrali ponad 175 tys. razy i w ramach której przygotowaliśmy aż 85 tys. nagród. Dodatkowo, w ostatnich miesiącach zaoferowaliśmy naszym klientom zupełnie nowe i wyjątkowe produkty jak napoje Frozen oraz Hot Dog Szlachecki, a także wprowadziliśmy możliwość zamówienia zakupów ze stacji za pośrednictwem platformy Bolt Food. Nie zwalniamy jednak tempa i już wkrótce zaproponujemy naszym klientom kolejne nowości – powiedziała Renata Timoščik, Director Market Development w Circle K Polska.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– CZERWIEC 2020 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Lato w Circle K jest pełne nie tylko promocji, ale również nowych produktów. Od 24 czerwca na stacjach Circle K można zakupić mrożone napoje Frozen Fanta i Frozen Coca-Cola na bazie kruszonego lodu, hit na upalne dni rodem z USA. Aż 4 dostępne smaki i możliwość ich dowolnego łączenia dają okazję do tworzenia różnorodnych zestawień. Napój Frozen dostępny jest już na ponad 40 stacjach w całej Polsce.

W sierpniu Circle K przygotowało dla swoich klientów także zabawę pt. „Circle K na okrągło”, w której do wygrania są vouchery na Hot Dogi i Kawę. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy kupić minimum 5 litrów paliwa i zanotować okrągłą kwotę na dystrybutorze, a potem wstawić zdjęcie na Instagrama z hasztagiem #CircleKnaOkraglo. Zabawa ruszyła 4 sierpnia i potrwa do 9 września.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 07.08.2020
Aktualizacja: 07.08.2020