Franczyza Stop Cafe Bistro jeszcze w tym roku

Udostępnij artykuł

– Jeśli chodzi o ilości, to obecnie działa 423 Stop Cafe oraz 195 Stop Cafe Bistro. Łącznie jest to liczba 618 punktów w całej  Polsce – dodaje.

Dodatkowo 16 sierpnia b.r. na stacjach Orlen z kącikami gastronomicznymi Stop Cafe i Stop Cafe Bistro ruszyła nowa promocja: Stop Cafe. Start Brasil! Główną nagrodą w konkursie jest 6 dwuosobowych wycieczek do Brazylii. Promocja potrwa do 10 października br. lub do wyczerpania losów.

Zasady uczestnictwa w promocji są bardzo proste. Każdy, kto w czasie trwania promocji odwiedzi stację Orlen z kącikami Stop Cafe lub Stop Cafe Bistro i zakupi przynajmniej dwa dowolne produkty z oferty gastronomicznej ma szansę wylosować los i wygrać atrakcyjne nagrody. Oferta promocyjna obejmuje takie produkty jak: kawy, ciastka, hot-dogi, kanapki, bagietki, produkty z pieca oraz ofertę restauracyjną na wybranych stacjach tranzytowych.

Główną nagrodą w promocji jest w pełni zorganizowany wyjazd dla dwóch osób na nadchodzący karnawał do stolicy Brazylii – Rio de Janeiro. Dodatkowo można wygrać 10 skuterów Yamaha, 20 ekspresów do kawy firmy Siemens oraz prawie 2 000 000 innych nagród.

Regulamin oraz pełna lista stacji biorących udział w promocji dostępne są na stronie www.orlen.pl oraz www.stopcafe.pl

 

 

 

 

Opublikowano: 27.08.2010
Aktualizacja: 27.08.2010