Ghost Kitchen na stacjach Amic Energy

Udostępnij artykuł

FoodBandits po sześciotygodniowym projekcie pilotażowym na wybranych stacjach Amic Energy, rozszerza współpracę o kolejne lokalizacje. Stacje benzynowe zamienią się w “ghost kitchen” i będą przyrządzać posiłki.

Amic foodbandits ghost kitchen

Start-up FoodBandits stworzył koncepty gastronomiczne w postaci wirtualnych restauracji, działające wyłącznie na wynos, wykorzystując istniejącą infrastrukturę do stworzenia tzw. ghost kitchen. We własnej kuchni zlokalizowanej pod Warszawą przygotowują dania w jakości restauracyjnej, a następnie rozsyłają do siedmiu centrów dystrybucyjnych i dostarczają do punktów partnerskich. Ten model biznesowy daje restauracjom dodatkowe źródło przychodów ze sprzedaży oferty food – tyle że pod markami wirtualnych restauracji.

Jesteśmy pozytywnie zaskoczeni otwartością Amic na innowacje. Nasz start-up rewolucjonizuje branżę gastronomiczną i cieszę się, że dzięki temu partnerstwu będziemy mogli dotrzeć jeszcze szybciej do klientów w całej Polsce z “kuchennymi rewolucjami” i naszymi daniamipowiedział Co-Founder FoodBandits, Jędrzej Franek.

To pierwsza tego typu współpraca w Polsce, gdzie stacje staną się restauracjami, a kurierzy będą odbierali z nich gotowe dania i dostarczali do klientów popularnych aplikacji dostaw.

Opublikowano: 10.02.2023
Aktualizacja: 10.02.2023