Grupa Delfin zaprasza na spotkanie mikołajkowe

Udostępnij artykuł
Już 6 grudnia br. w hotelu San Remo w Zgierzu przy ulicy Chemików 6 odbędzie się coroczne spotkanie świąteczne Grupy Delfin pod egidą Agencji Solidarni w Biznesie.

Jak nazwa wskazuje, organizatorzy zadbali o wiele atrakcji w trakcie konferencji. Wielu uczestników weźmie udział w promocjach i atrakcjach przygotowanych przez zaproszone firmy oraz organizatorów. Każdy uczestnik konferencji będzie obdarowany. Udział w wydarzeniu zapowiedziały m.in. firmy: Ehrle, Chemmax, Primulator, Novitus, Ked, Phonedecor, Amb-Tech, Farutex, Grimbergen.

W spotkaniu również będzie uczestniczyć znacząca grupa niezależnych właścicieli stacji paliw.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– WRZESIEŃ-PAŹDZIERNIK 2018 –
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Szczególną uwagę uczestników powinien przykuć blok firmowy, a w nim: wspólne działania na przyszłość, ustalanie warunków handlowych, zbieranie zamówień… Nie zbraknie też aspektów prawnych dotyczących prowadzonej działalności gospodarczej. Całość będzie zwieńczona mikołajkową kolacją i zabawą z fantami.

Grupa Delfin wraz z Agencją Solidarni w Biznesie jeszcze raz serdecznie zapraszają wszystkich, którym ich działania są bliskie i widzą perspektywy wspólnej współpracy i dobrej zabawy.
Szczegółowy plan wydarzenia można znaleźć na stronie internetowej Agencji Solidarni w Biznesie.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 22.11.2018
Aktualizacja: 22.11.2018