Grupa Lotos wreszcie ma rzecznika prasowego

Udostępnij artykuł
Stanowisko rzecznika prasowego Grupy Lotos nie było obsadzone od listopada 2016 r., jednak od 1 października br. funkcję tę pełni Adam Kasprzyk.

Adam Kasprzyk do Grupy Lotos przeszedł z Grupy Energa, gdzie również, od marca 2017 roku, pełnił funkcję rzecznika prasowego. Wcześniej przez wiele lat zawodowo związany był z ogólnopolskimi stacjami radiowymi i telewizyjnymi – posiada dwudziestoletnie doświadczenie dziennikarskie. Do Grupy Energa przyszedł z Polskiego Radia Koszalin, gdzie był dyrektorem programowym i dyrektorem ds. rozwoju i studia TV.

Obecnie za komunikację zewnętrzną, wewnętrzną i media społecznościowe w Grupie Lotos odpowiada obecnie 10-osobowy zespół pracowników.

STACJE PALIW – SPRZEDAŻ DETALICZNA – RAPORT 2018
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Lotos to polska grupa kapitałowa, której działalność ma strategiczne znaczenie dla krajowego i europejskiego bezpieczeństwa w sektorze energii oraz polskiej gospodarki. Lotos wydobywa gaz ziemny i ropę naftową w Polsce, Norwegii oraz na Litwie. Należy do niego, zlokalizowana w Gdańsku, jedna z najnowocześniejszych europejskich rafinerii, gdzie surowiec przerabiany jest głównie na wysokiej jakości paliwa, w tym paliwa premium – Lotos Dynamic.

Lotos to także sieć blisko 500 stacji paliw, dogodnie zlokalizowanych przy autostradach i drogach ekspresowych, we wszystkich aglomeracjach i wielu miejscowościach na terenie całego kraju. Lotos, jako sprzedawca detaliczny i hurtowy, zaopatruje w paliwa blisko 1/3 polskiego rynku. Zajmuje też pozycję drugiego przewoźnika kolejowego w kraju. Lotos to także czołowy producent asfaltów drogowych, olejów silnikowych oraz smarów do samochodów, samolotów, pociągów, statków, a nawet pojazdów techniki wojskowej.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 05.10.2018
Aktualizacja: 05.10.2018