Hot dog sycylijski – nowy przysmak w Caffe Moya

Udostępnij artykuł

Marka MOYA dynamicznie rozwija swoją ofertę w całej Polsce, stawiając na najwyższą jakość produktów i usług. Od 8 maja w Caffe Moya na klientów czeka nowy przysmak, a wraz z nim, dodatkowe promocje.

Moya Hot dog sycylijski

Moya, dynamicznie rosnąca sieć stacji paliw w Polsce, nieustannie rozwija swoją ofertę. Wszystko po to, aby dostarczyć klientom produkty i usługi w najwyższym stopniu odpowiadające na ich potrzeby.

Oferta Caffe Moya jest starannie dobierana, aby zaspokoić różnorodne gusta klientów. Kanapki, hot-dogi, zapiekanki oraz hamburgery są przygotowywane na miejscu, z wykorzystaniem pieczywa z certyfikatem „Clean label”. To gwarancja wysokiej jakości składników, pozbawionych konserwantów i środków spulchniających.

Stacja Benzynowa & Convenience Store
>> kliknij, aby zapoznać się z BEZPŁATNYM wydaniem <<

SB CS okladka

Nowość w ofercie

Od 8 maja klienci Caffe Moya mogą spróbować nowego chrupiącego hot doga. Hot dog sycylijski z wybornym sosem bazyliowym, to połączenie tradycyjnego przysmaku z wykwintnym smakiem kuchni śródziemnomorskiej. Dodatkowo, przy zakupie tej przekąski możemy cieszyć się dużą kawą w cenie małej. Warto także korzystać z aplikacji Super Moya, dzięki której kawa oferowana w Caffe Moya jest tańsza o 50 groszy.

źródło: Anwim

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 08.05.2024
Aktualizacja: 08.05.2024