Huzar otworzył stację w Szczecinku

Udostępnij artykuł

Jest to pierwsza stacja zlokalizowana w tych rejonach Polski i jednocześnie najbardziej wysunięty na północny zachód obiekt w sieci Huzar. Podróżni poza ofertą paliwową mogą skorzystać z bardzo dobrze zaopatrzonego sklepu przystacyjnego. Blisko stacji znajduje się również wygodny parking przeznaczony dla pojazdów TIR . Na stacji znajduje się także bar.

Jak na pozostałych stacjach Huzar klienci mogą korzystać z przeznaczonych dla nich programów lojalnościowych Szarża Prezentów oraz Biznes Profit. Stacja w Szczecinku otrzymała nr 51 w sieci Huzar. Obecnie są kończone prace lub trwają odbiory na kolejnych obiektach sieci Huzar i do końca wakacji sieć będzie liczyć łącznie 56 obiektów.

Spółka POLpetro S.A., która jest właścicielem sieci stacji Huzar została założona w grudniu 2000 r. w Płocku przez grupę 22 indywidualnych właścicieli patronackich stacji paliw w sieci Petrochemii Płock S.A. Cechą charakterystyczną spółki jest równomierne rozłożenie kapitału akcyjnego pomiędzy akcjonariuszami oraz brak powiązań z jakąkolwiek dużą grupą kapitałową. Spółka zajmuje się przede wszystkim: sprzedażą paliw, sprzedażą winiet, systemem dystrybucji – zaopatrzenie stacji paliw w produkty pozapaliwowe, sprzedażą terminali i kart telefonicznych, opracowywaniem i produkowaniem Kart Stałego Klienta.

Opublikowano: 22.07.2010
Aktualizacja: 22.07.2010