Huzar z własnym energetykiem

[TYLKO U NAS] Nowość z logo sieci Polskie Stacje Paliw Huzar trafiła na półki przystacyjnych sklepów. Huzar Energy Drink to kolejny produkt marki własnej w portfolio Huzara.

Energetyk trafił na pierwsze stacje Huzar z początkiem września br. W najbliższym czasie będzie wprowadzany do oferty w kolejnych lokalizacjach. Huzar Energy Drink o smaku classic jest sprzedawany w opakowaniach o pojemności 250 ml.

Inwestycja w marki własne, to coraz popularniejszy trend wśród stacji paliw zarówno należących do koncernów, jak i tych działających w mniejszych sieciach. Huzar ma ambitne plany odnośnie kreowania kolejnych produktów własnych, ale już teraz może pochwalić się dość pokaźną ofertą.

Czytaj także – Ireneusz Jabłonowski: w sieci Huzar czerpiemy siłę ze współpracy

– Przede wszystkim zaczęliśmy od wprowadzenia płynów eksploatacyjnych: płynów do spryskiwaczy (także sezonowych np. zimowego), AdBlue w pojemnikach 5 i 18 litrów, płynu do chłodnic, wody demineralizowanej. Potem stworzyliśmy całą serię kosmetyków m.in. do kokpitu, tapicerki, opon. Dwa lata temu wprowadziliśmy chusteczki Huzar, a jeszcze wcześniej linię zapachów samochodowych i wciąż ją rozwijamy. Jedną z tegorocznych nowości jest olej do kosiarek – trafił do sprzedaży na początku maja – powiedział Ireneusz Jabłonowski w wywiadzie opublikowanym na łamach majowego wydania magazynu „Stacja Benzynowa & Convenience Store”.

STACJE PALIW – SPRZEDAŻ DETALICZNA – RAPORT 2019
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.