Im więcej tankowań na stacjach MOL, tym wyższe rabaty na paliwa

Udostępnij artykuł

Trwa lato, a MOL Polska zaskakuje polskich kierowców kolejnymi atrakcjami. Od początku lipca do końca sierpnia spółka proponuje klientom ofertę promocyjną – do pięciu kuponów rabatowych na paliwa podstawowe MOL EVO o zniżkach rosnących do 35 gr/l. Dodatkowo kierowcy będą mogli do pięciu razy skorzystać ze zniżek wynoszących -40gr/l na paliwa premium marki EVO Plus, a propozycja dla klientów tankujących LPG to -15gr/l. Każda zniżka jest ważna przez 30 dni, więc z letnich korzyści klienci stacji MOL Polska będą mogli skorzystać nawet we wrześniu.

stacja mol polska

Zasady promocji są proste. Na początek wszyscy klienci zarejestrowani w aplikacji MOL Move otrzymują powitalną zniżkę -15 gr na litr paliwa podstawowego MOL EVO i LPG oraz -40 gr/l na paliwo premium. Następnie za kolejne tankowania paliw podstawowych będą otrzymywać dalsze zniżki: łącznie cztery, kolejno -20, -25, -30 i -35 groszy na litrze. W przypadku tankowania paliw EVO Plus bądź LPG kolejne zniżki (ponownie, łącznie pięć wraz z początkową) będą wynosić zawsze odpowiednio -40 i -15 gr/l.

W wakacje warto odwiedzać stacje MOL Polska. Dzięki naszej nowej promocji, latem klienci mogą zatankować samochód wysokiej jakości paliwami MOL EVO aż pięć razy z coraz bardziej atrakcyjnymi zniżkami albo paliwa EVO Plus pięciokrotnie z imponującym rabatem -40 gr/l. Szczególnie atrakcyjne są obecnie rabaty na nasze paliwa premium – to idealny wybór na dłuższe wakacyjne podróże, dzięki potrójnemu efektowi lepszej wydajności, dłuższej żywotności silnika i niższej emisji zanieczyszczeń. Jestem przekonany, że dzięki unikatowej formule promocji, opartej na narastających zniżkach, mamy szansę wyznaczyć dla krajowej branży nowy standard budowania ofert dla klientów. Po raz kolejny wzmacniamy markę MOL Polska i przypominamy, że na polskim rynku chcemy być firmą, która kształtuje jutro, która wprowadza nowe, odważne, ale przede wszystkim atrakcyjne i korzystne dla wszystkich rozwiązania – podkreśla Piotr Pyrich, dyrektor ds. rynku detalicznego MOL Polska.

Z okazji trwających Mistrzostw Europy w piłce nożnej, MOL Polska przygotowała też dodatkowe promocje dla kibiców: na piwo, napoje, przekąski, a w dni meczowe – oferty „1+1 za 1 grosz” na napoje energetyczne JIM, chipsy Crunch&Go i wafle Prince Polo XXL.

Stacja Benzynowa & Convenience Store
>> kliknij, aby zapoznać się z BEZPŁATNYM pełnym wydaniem <<

Stacja Benzynowa & Convenience Store petrolnet

Lato pełne korzyści na stacjach MOL Polska

Wakacje na stacjach MOL Polska są też pełne emocji dzięki atrakcyjnym nagrodom w trwającej do 12 sierpnia letniej loterii MOL Move. Po pierwsze, za każdy zakup produktów czy usług objętych regulaminem loterii, w aplikacji MOL Move czekały będą  na kierowców kupony rabatowe do wykorzystania przy kolejnej transakcji. Klienci znajdą wśród nich zniżki na wysokiej jakości paliwa EVO, pyszną ofertę Fresh Corner na czele z chrupiącymi  hot dogami i aromatyczna kawą, a także na wiele innych produktów dostępnych na stacjach MOL Polska.

Po drugie, każdy zgodny z regulaminem zakup daje uczestnikowi szansę na wzięcie udziału w losowaniach kart podarunkowych MOL w wysokości 300 zł każda. Każdego dnia odbędzie się 12 takich losowań, między 8:00 a 20:00 – co oznacza, że co godzinę do wygrania będzie równowartość jednego średniego tankowania auta do pełna. Łącznie rozdanych zostanie aż 840 kart. Na tym jednak nie koniec – na zakończenie loterii, 14 sierpnia 2024 r. wśród wszystkich uczestników rozlosowane zostanie 15 kart paliwowych. Każda karta wydana szczęśliwemu zwycięzcy będzie warta 10 tys. zł, co stanowi równowartość średnich rocznych wydatków na tankowanie samochodu.

Zarejestrowani użytkownicy MOL Move mogą zgłosić się do udziału w letniej loterii bezpośrednio przez aplikację – wystarczy kilka kliknięć. Uczestnicy mogą zdobywać kupony i szanse na udział w losowaniach dziennych oraz głównych nagród dzięki zakupom dokonywanym od 4 czerwca do 12 sierpnia.

źródło: MOL

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 28.06.2024
Aktualizacja: 28.06.2024