Intermarché otworzyło kolejną stację

Udostępnij artykuł

Grupa Muszkieterów otworzyła 6 października br. nową stację paliw w Strzelcach Opolskich w województwie opolskim. Jest to 69. stacja Intermarché w Polsce i czwarta uruchomiona od początku roku. Kolejnym otwarciem Muszkieterowie umacniają swoją pozycję lidera na rynku przymarketowych stacji benzynowych.

Intermarche Strzelce Opolskie

Intermarché Strzelce Opolskie

Stacja paliw w Strzelcach Opolskich działa przy sklepie Intermarché przy ul. Stawowej 1 w godzinach 5.30–23.00, 7 dni w tygodniu. Swoim klientom oferuje dostęp do wysokiej jakości paliw w atrakcyjnych cenach, dostarczanych przez SCA Petrole Polska. Paliwa oferowane na stacjach Intermarché podlegają bieżącej kontroli przez akredytowane laboratoria. Na miejscu kierowcy zatankują benzynę Pb 95, Pb 98 oraz olej napędowy, a także LPG.

Rolą stacji benzynowych Intermarché jest zarówno zapewnienie klientom dostępu do paliw w korzystnych cenach, jak i uzupełnienie oferty supermarketów. Na stacji w Strzelcach Opolskich działa sklepik, gdzie można kupić podstawowe artykuły. Wśród nich znajdują się: pieczywo, nabiał, wędliny, napoje, przekąski, słodycze i wiele innych. Dodatkowo na jej terenie znajdzie się także kącik bistro ze świeżo parzoną kawą oraz bogatą ofertą fast food.

Punkt w Strzelcach Opolskich jest trzecią otwartą w tym roku stacją funkcjonującą w nowym koncepcie wizualnym. Do nowego oznakowania i wyglądu zostały wykorzystane podstawowe kolory Grupy Muszkieterów. Zaliczają się do nich: czarny i czerwony, z dodatkiem bieli. Zastąpią one dotychczasowe szarości. Wszystkie kolejne stacje paliw będą uruchamiane w nowym koncepcie wizualnym, a działające już placówki przejdą rebranding.

Grupa Muszkieterów inwestuje w stacje paliw

Obiekt w Strzelcach Opolskich jest drugim punktem sfinansowanym ze środków Funduszu Stacji Paliw. Utworzono go w ubiegłym roku z inicjatywy przedsiębiorców zrzeszonych w Grupie Muszkieterów.

– Konsekwentnie poszerzamy ofertę paliwową i uruchamiamy kolejne stacje, co pozwala nam stale wzmacniać naszą pozycję lidera segmentu. Chcemy, aby stacje działały wszędzie tam, gdzie jest to możliwe. Dodatkowym wsparciem dla tych planów jest zainicjowany przez przedsiębiorców Fundusz Stacji Paliw, dzięki któremu właściciele sklepów mogą pozyskać finansowanie na budowę przymarketowych stacji, jak miało to miejsce w Lipnie oraz Strzelcach Opolskich.
mówi Benjamin Ferte, prezes zarządu SCA Petrole Polska zajmującej się handlem paliwami w Grupie Muszkieterów.

Oprócz możliwości uruchomienia stacji paliw Muszkieterowie oferują przedsiębiorcom prowadzącym sklepy Intermarché inne atrakcyjne formy rozwijania własnych biznesów. Właściciele mogą zaproponować swoim klientom m.in. myjnię samochodową bądź usługi z zakresu e-commerce pozwalające na wygodny odbiór zamówionych przez internet produktów poprzez usługę Intermarché Drive.

Źródło: Grupa Muszkieterów

STACJE PALIW – SPRZEDAŻ DETALICZNA – RAPORT 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Stacje Paliw Sprzedaż Detaliczna RAPORT 2022

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

Opublikowano: 18.10.2022
Aktualizacja: 18.10.2022