Janusz Kogut prezesem Orlen Paliwa

[TYLKO U NAS] Jak dowiedziała się nasza redakcja, rada nadzorcza Orlen Paliwa w dniu 2 stycznia br. powołała do zarządu spółki pana Janusza Koguta, który od 13 stycznia br. objął funkcję prezesa zarządu.

Zarząd Orlen Paliwa funkcjonuje obecnie w następującym składzie:

Janusz Kogut – prezes zarządu
Krzysztof Cembrowicz – członek zarządu ds. sprzedaży
Jacek Łysek – członek zarządu ds. finansowych
Jakub Opara – członek zarządu ds. logistyki
Adam Rogacki – członek zarządu ds. inwestycji​

Janusz Kogut jest menedżerem, który przez ponad 25 budował swoje doświadczenie zarządcze w największych firmach na rynku hurtowej sprzedaży materiałów technicznych i elektrotechnicznych.

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– PAŹDZIERNIK-LISTOPAD 2019 
> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

Absolwent studiów inżynierskich na Politechnice Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza w zakresie technologii maszyn oraz Executive Development Program, organizowanego pod patronatem Canadian International Management Institute and Harvard Business School Publishing.

Swoją wiedzę z zakresu zarządzania i relacji interpersonalnych w biznesie doskonalił podczas wielu szkoleń i warsztatów, ale przede wszystkim podczas pracy w polskich strukturach międzynarodowych korporacji, takich jak General Electric, Hagemayer czy Rexel Electric oraz polskich firm – Elektrim, Elektromontaż, ELKAG.

Przez ponad 10 lat był członkiem zarządu Elektroskandia Polska, jednej z największych sieci hurtowni elektrotechnicznych, w której był odpowiedzialny za sprzedaż. Wyznaje zasadę, że kluczem do sukcesu w biznesie jest zbudowanie właściwych relacji między partnerami, a także umiejętny dobór współpracowników.

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.