Janusz Michałek dołącza do Unimot Terminale

Udostępnij artykuł

Janusz Michałek przez osiem lat był prezesem Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Od czerwca objął nowe stanowisko w Unimot Terminale.

janusz michalek unimot

Rozpoczyna się moja przygoda z Grupą Unimot, niezależnym, prężnie rozwijającym się i strategicznym podmiotem paliwowo – energetycznym. Od teraz moje zawodowe miejsce na ziemi i wielkie wyzwanie. Przyszedł czas na przełożenie zdobytej wiedzy i doświadczenia na sektor prywatny. Praca w multienergetycznym koncernie, jako prezes zarządu Unimot Terminale S.A. to dla mnie zaszczyt i wyróżnienie. Dziękuję za zaufanie Panie Prezesie Adamie Sikorski. Wierzę, że moje zaangażowanie i pasja do nowych projektów, których już wiem jest przede mną wiele do zrealizowania przełożą się na kolejne sukcesy grupy – napisał dr Janusz Michałek na swoim profilu w portalu LinkedIn.

Stacja Benzynowa & Convenience Store
>> kliknij, aby zapoznać się z BEZPŁATNYM pełnym wydaniem <<

SB CS okladka

Dr Janusz Michałek przestał pełnić funkcję prezesa zarządu Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w pierwszej połowie maja.

Podjąłem decyzję, że moje doświadczenie zdobyte w tym miejscu, przy realizacji wielu strategicznych projektów służących rozwojowi Śląska przeniosę i wykorzystam w sektorze prywatnym, z którym od lat skutecznie współpracuję. Przede mną nowe, ambitne wyzwania, kolejny milowy krok w karierze zawodowej – dodał J. Michałek.

źródło: LinkedIn

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 03.06.2024
Aktualizacja: 03.06.2024