„Jesz co chcesz” to koncept dla każdego

Udostępnij artykuł
Komentuje Andrzej Nos, category manager Shell Polska
Każda dłuższa jazda samochodem z dziećmi to dla rodziców nie lada wyzwanie, dlatego ważne jest, aby przed dłuższą drogą poświęcić chwilę na sprawdzenie lokalizacji, gdzie można się zatrzymać, odpocząć i zjeść pożywny posiłek. Obecnie stacja paliw to doskonałe miejsce, by zregenerować siły i zrealizować wszystkie potrzeby, zwłaszcza podczas długich podróży.

Na stacjach Shell w ramach oferty gastronomicznej deli by Shell nasi klienci znajdą m.in. świeże soki, sałatki czy kajzerki z szynką i serem, które zaspokoją mniejszy głód. W podróży sprawdzi się również nasz koncept „Jesz co chcesz”, dzięki któremu dziecko z pomocą rodzica może skomponować kanapkę czy sałatkę z wybranych przez siebie najwyższej jakości składników.

W siedmiu wybranych punktach MOP zlokalizowanych przy autostradach i drogach szybkiego ruchu wprowadziliśmy restauracje szybkiej obsługi, tzw. bistro ze zróżnicowaną propozycją dań śniadaniowych i obiadowych. Aby ułatwić rodzicom wybór posiłku dla pociechy, w menu umieściliśmy ikony podpowiadające, które dania są odpowiednie dla wegetarian, dzieci czy osób, którym zależy na zdrowych posiłku.

Zielony listek wskazuje dania bezmięsne, etykietka „Fit” – zdrowe przekąski, natomiast buźkami zilustrowaliśmy produkty dedykowane dzieciom. Wśród nich znajduje się m.in. zupa pomidorowa (z ryżem lub makaronem), naleśniki z serem oraz ulubione potrawy małych podróżnych: nuggetsy z kurczaka i frytki. Często rodzice wybierają dla swoich pociech również kluseczki typu gnocchi i inne zestawy lunchowe, do których dodatkiem mogą być zdrowe, gotowane warzywa. Oferta gastronomiczna Shell powstała z zamiłowania do najlepszych smaków, dlatego przekona się do niej nawet najbardziej wybredny niejadek.

Wśród udogodnień, które z pewnością zainteresują podróżujące rodziny z dziećmi, są przewijaki, które udostępniamy na ponad 370 stacjach. W wielu lokalizacjach można również podgrzać w mikrofalówce posiłek dla dziecka. Ponadto w wybranych punktach znajdują się kąciki dla najmłodszych oraz siłownie na świeżym powietrzu.

Dodatkowo w maju ubiegłego roku rozpoczęliśmy program „Shell dla Dużych Rodzin”, w ramach którego posiadacze Karty Dużej Rodziny otrzymują rabat w wysokości 8 gr/litr paliwa podstawowego i 10 gr/litr w przypadku paliw premium, np. Shell V-Power, a także 3 gr/litr przy zakupie Shell AutoGas. Dodatkowo uczestnicy programu mogą kupić ze zniżką w wysokości 20 proc. wybrane produkty spożywcze, m.in.: hot doga czy czekoladę.

Materiał został przygotowany specjalnie dla naszej redakcji
Całą treść publikujemy w naszym czasopiśmie
STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE: maj 2019
> kliknij, aby zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 08.08.2019
Aktualizacja: 08.08.2019