Już 11 grudnia XIV Forum Profit Hotel 2019

Udostępnij artykuł
Sześć prezentacji wybitnych ekspertów, cztery dyskusje poruszające najbardziej aktualne tematy, w gronie znamienitych praktyków, rzeczowe wskazówki dotyczące rozwoju biznesu i unikania trudności, kuluarowe spotkania w niemalże rodzinnym już gronie przyjaciół i partnerów, indywidualne i nasze autorskie rozmowy dotyczące współpracy w formule Business Speed Dating, a także uroczysta kolacja z Galą Profit Hotel Awards 2019 oraz Supplier of the Year 2019. To wszystko odbędzie się 11 grudnia w Marriott Warsaw Hotel.

Nasze Forum, z roku na rok, cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Jako jedyne w Polsce skutecznie łączy inicjatywę konsolidacji branży z najwyższej jakości wartością merytoryczną. Dostawcom natomiast zapewnia indywidualne i efektywne rozmowy o współpracy na najwyższym szczeblu decyzyjnym. To nadal jedyne w Polsce wydarzenie tego formatu z gwarantowanym udziałem potwierdzonych uczestników. Czerpiemy ogromną satysfakcję z dotychczasowych ocen, a także co niezwykle istotne, z sukcesów biznesowych naszych Partnerów, Sponsorów, Wystawców itp. – mówi Rafał Madyński, prezes zarządu BROG B2B.

Wszystkich właścicieli / dyrektorów hoteli i obiektów hotelowych, którzy jeszcze chcieliby dołączyć do naszego wydarzenia, informujemy, że aktualnie mogą skorzystać ze specjalnej oferty KARTA WSTĘPU HOTELARZA – w cenie 790 PLN + VAT! Będziemy niezmiernie wdzięczni za wsparcie jakiego nam Państwo udzielicie decydując się na zakup płatnych kart wstępu. Pozwolą one nam nie tylko na organizację, na najwyższym poziomie samego wydarzenia ale również bardzo wspomogą Państwo nasze wydawnictwo w codziennym, a zarazem bezpłatnym dostarczaniu najważniejszych newsów oraz wydawnictw branżowych na rynku.

W RAMACH KARTY WSTĘPU HOTELARZA GWARANTUJEMY:

> obecność na najważniejszym w roku spotkaniu przedstawicieli branży
> całodzienny udział w Forum i dyskusjach panelowych
> kuluarowe spotkania w gronie przyjaciół i partnerów oraz dyskusje z najwybitniejszymi praktykami i ekspertami
> indywidualne spotkania z dostawcami oraz zapoznanie się z ich najbardziej aktualną ofertą w sekcji wystawienniczej
> lunch w hotelowej restauracji Floor No 2 Restaurant oraz bufety
> udział w uroczystej kolacji z galą konkursową PROFIT HOTEL AWARDS 2019
oraz SUPPLIER OF THE YEAR 2019
> zimne i ciepłe napoje oraz przekąski przez cały dzień
> specjalną cenę na nocleg w Marriott Warsaw Hotel

VIDEORELACJA Z UBIEGŁOROCZNEJ EDYCJI
XIII FORUM PROFIT HOTEL 2018

WWW.PROFITHOTEL.PL

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.plwww.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit HotelForum Rynku Gastronomicznego Food Business ForumForum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B MEDIA EFEKTYWNEJ KOMUNIKACJI
Karolina Stępniak
redaktor naczelna ŚWIAT HOTELI
dyrektor wydawnicza BROG B2B
664 463 096, 22 290 66 11
k.stepniak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 04.12.2019
Aktualizacja: 17.02.2022