Moya ma już 370 stacji w Polsce

Udostępnij artykuł

W Dziekanowicach została otwarta 370. stacja Moya. Jest to dwunasta, działająca w niebiesko-czerwonych barwach, stacja w województwie świętokrzyskim.

Stacja w Dziekanowicach

Stacja paliw w Dziekanowicach przede wszystkim obsługuje ruch lokalny. Dobrze wyposażony sklep i koncept gastronomiczny Caffe Moya to niewątpliwe zalety tego punktu. Przez siedem dni w tygodniu, również w niedziele niehandlowe, klienci mogą zaopatrzyć się w podstawowe artykuły spożywcze oraz przemysłowe. Koncept sieci to tradycyjnie napoje na ciepło i zimno, kawa, szeroki wybór herbat, hot dogi, zapiekanki, a także stripsy z kurczaka serwowane z frytkami, pierogi, pizza i wiele innych przekąsek.

W ofercie stacji znajduje się benzyna 95, olej napędowy w wersji standardowej i ulepszonej ON Moya Power oraz LPG. Dodatkowo kierowcy mogą skorzystać z kompresora i odkurzacza. Stacja niewątpliwie sprawdzi się w obsłudze pojazdów ciężarowych – akceptuje wiele rodzajów kart paliwowych, dysponuje szybkim wlewem diesla oraz płynem AdBlue.

O sieci stacji Moya

Stacje paliw Moya obecne są we wszystkich województwach przy głównych trasach tranzytowych, drogach lokalnych i w miastach. Część stacji posiada dodatkowo w parkingi dla samochodów ciężarowych, myjnie, kompresory czy odkurzacze. Wszystkie paliwa na stacjach Moya są zgodne z wymogami aktualnych norm dotyczących jakości paliwa. Gwarancją jakości paliw na stacjach w barwach Moya jest niezależny program badania paliw – TankQ.

Źródło: Anwim / Moya

STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE
– LISTOPAD-GRUDZIEŃ 2021 

> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.