Już jest Stacje Paliw – Sprzedaż Detaliczna – Raport 2020

Udostępnij artykuł
To specjalne, coroczne wydanie naszego czasopisma Stacja Benzynowa & Convenience Store, przeznaczone i docierające do właścicieli stacji niezależnych, prezesów, dyrektorów i kupców z koncernów paliwowych, sieci stacji, przystacyjnych sklepów convenience oraz konceptów kawowych i gastronomicznych, a także dostawców i profesjonalistów branży. Z uwagi na całoroczną „żywotność” to także nasze najbardziej efektywne marketingowo-reklamowe medium, o najszerszym zasięgu i dotarciu na rynku. Odbiorcy tej publikacji korzystają z niej wielokrotnie, czerpiąc wiedzę przez najbliższe 12 miesięcy.

RAPORT jest dostępny zarówno w tradycyjnej wersji papierowej, jak i elektronicznej, która po raz pierwszy nabrała wymiaru interaktywnego. Oznacza to, że publikacja nie tylko dotrze do poszukiwanej grupy docelowej w najszerszym z możliwych zasięgów w Polsce, ale również umożliwia bezpośredni kontakt z Państwa ofertą za pośrednictwem odnośników, linków czy dodatkowych filmików osadzonych w wersji online, które wzmocnią komunikację.

STACJE PALIW – SPRZEDAŻ DETALICZNA – RAPORT 2020
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Stacje Paliw – Sprzedaż Detaliczna – RAPORT 2020 to najbardziej oczekiwane na polskim rynku, specjalistyczne wydawnictwo, którego egzemplarze docierają wprost do rąk decyzyjnych profesjonalistów w osobach:
– właścicieli stacji niezależnych;
– prezesów, zarządów i dyrektorów z sieci stacji, sklepów convenience oraz konceptów gastronomicznych i kawowych;
– „kupców” – menadżerów bezpośrednio odpowiedzialnych za zaopatrzenie, wyposażenie, modernizacje i inwestycje w sieciach stacji, sklepów convenience oraz konceptów gastronomicznych  w Polsce;
– analityków i ekspertów rynku stacji paliw oraz convenience;
– wszystkich profesjonalistów branży.

RAPORT jest każdego roku obecny i szeroko promowany w dodatkowym nakładzie na wszystkich najważniejszych wydarzeniach dla branży stacji paliw oraz convenience w Polsce.

RAPORT tradycyjnie tworzony był przy udziale najwybitniejszych ekspertów, analityków, instytucji badawczych oraz doskonale znanych praktyków rynku. Stanowi rzetelne źródło wiedzy na temat tego sektora w naszym kraju. Każdego roku, tylko tu, można odnaleźć unikatowe i ekskluzywne dane statystyczne, analizy, wyniki, prognozy finansowe, komentarze specjalistów, przedstawicieli największych sieci. Wśród tematów podejmowanych, w tym roku znajdują się m.in.: analiza rynku stacji paliw w Polsce w 2019 roku oraz w pierwszej części br. z uwzględnieniem czasu lockdownu, analiza zachowań konsumenckich, trendy i preferencje klientów stacji, sklepów convenience oraz konceptów gastronomicznych i kawowych w obecnej sytuacji, a także podsumowania i plany wybranych sieci i firm działających w naszym kraju.

Wydawcą jest BROG B2B – platforma mediów skutecznej komunikacji B2B – wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.plwww.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit HotelForum Rynku Gastronomicznego Food Business ForumForum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Paliwowego PetroTrend.

Zapraszamy do współpracy!

Kontakt z Biurem Reklamy BROG B2B
Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
tel. 664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 17.09.2020
Aktualizacja: 17.09.2020