Już jest Stacje Paliw – Sprzedaż Detaliczna – Raport 2022

Udostępnij artykuł
To specjalne, coroczne wydanie naszego czasopisma Stacja Benzynowa & Convenience Store. Dociera do właścicieli stacji niezależnych, prezesów, dyrektorów i kupców z koncernów paliwowych, sieci stacji, przystacyjnych sklepów convenience oraz konceptów kawowych i gastronomicznych, a także dostawców i profesjonalistów branży. Z uwagi na całoroczną „żywotność” to także nasze najbardziej efektywne marketingowo-reklamowe medium, o najszerszym zasięgu i dotarciu na rynku. Odbiorcy tej publikacji korzystają z niej wielokrotnie, czerpiąc wiedzę przez najbliższe 12 miesięcy.

RAPORT jest dostępny zarówno w tradycyjnej wersji papierowej, jak i interaktywnej wersji elektronicznej. Oznacza to, że publikacja nie tylko dotrze do poszukiwanej grupy docelowej w najszerszym z możliwych zasięgów w Polsce. Umożliwia ona również bezpośredni kontakt z Państwa ofertą za pośrednictwem odnośników, linków czy dodatkowych filmików osadzonych w wersji online, które wzmocnią komunikację.

STACJE PALIW – SPRZEDAŻ DETALICZNA – RAPORT 2022
>> kliknij, aby się zapoznać się z pełnym wydaniem <<

Stacje Paliw Sprzedaż Detaliczna RAPORT 2022

Stacje Paliw – Sprzedaż Detaliczna – RAPORT 2022 to najbardziej oczekiwane na polskim rynku, specjalistyczne wydawnictwo, którego egzemplarze docierają wprost do rąk decyzyjnych profesjonalistów w osobach:
– właścicieli stacji niezależnych;
– prezesów, zarządów i dyrektorów z sieci stacji, sklepów convenience oraz konceptów gastronomicznych i kawowych;
– „kupców” – menadżerów bezpośrednio odpowiedzialnych za zaopatrzenie, wyposażenie, modernizacje i inwestycje w sieciach stacji, sklepów convenience oraz konceptów gastronomicznych  w Polsce;
– analityków i ekspertów rynku stacji paliw oraz convenience;
– wszystkich profesjonalistów branży.

RAPORT jest każdego roku obecny i szeroko promowany w dodatkowym nakładzie na wszystkich najważniejszych wydarzeniach dla branży stacji paliw oraz convenience w Polsce.

RAPORT tradycyjnie tworzony był przy udziale najwybitniejszych ekspertów, analityków, instytucji badawczych oraz doskonale znanych praktyków rynku. Stanowi rzetelne źródło wiedzy na temat tego sektora w naszym kraju. Każdego roku, tylko tu, można odnaleźć unikatowe i ekskluzywne dane statystyczne, analizy, wyniki, prognozy finansowe, komentarze specjalistów, przedstawicieli największych sieci. Raport podsumowuje sytuację na rynku stacji paliw w Polsce w 2021 roku oraz w pierwszej części 2022 r. Uwzględnia takie wydarzenia, jak pandemia covid-19 czy agresja rosyjska na Ukrainę. Zawiera analizy zachowań konsumenckich, trendy i preferencje klientów stacji, sklepów convenience oraz konceptów gastronomicznych i kawowych w obecnej sytuacji. Co ważne, na łamach raportu znalazły się także podsumowania i plany wybranych sieci i firm działających w naszym kraju.

Wydawcą jest BROG B2B – platforma mediów skutecznej komunikacji B2B. Wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store. Wydawca portali: www.horecanet.pl oraz www.petrolnet.pl. Organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit HotelForum Rynku Gastronomicznego Food Business ForumForum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Paliwowego PetroTrend.

Zapraszamy do współpracy!

Kontakt z Biurem Reklamy BROG B2B
Zbigniew Pąk
dyrektor sprzedaży
tel. 664 463 083
z.pak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 22.09.2022
Aktualizacja: 22.09.2022