Już od 1 lipca wakacyjne rabaty na paliwo na stacjach Circle K

Udostępnij artykuł

Na czas wakacji sieć Circle K zaoferuje swoim klientom vouchery z rabatem na paliwa miles®, milesPLUS® oraz na LPG SupraGas, które będą się pojawiać co dwa tygodnie w aplikacji Circle K EXTRA. Jedynym warunkiem, aby skorzystać z oferty, jest przystąpienie do programu lojalnościowego sieci. Promocja będzie obowiązywać przez całe wakacje do 31 sierpnia.

circle k stacja

Z okazji rozpoczętego sezonu wakacyjnego sieć stacji i sklepów Circle K przygotowała dla swoich lojalnych klientów kolejne rabaty na paliwo. W ramach akcji „Summer Stop” klienci będą otrzymywać po dwa vouchery z rabatem 30 gr/l na paliwa miles®, milesPLUS® oraz 10 gr/l na LPG SupraGas co dwa tygodnie.

Vouchery zostaną dodane do konta lojalnościowego Circle K EXTRA i będą widoczne w aplikacji mobilnej lub serwisie internetowym po zalogowaniu. Rabat z voucherami będzie obowiązywał do maksymalnie 50 litrów. Każdy klient może wykorzystać voucher w dogodnym dla siebie momencie w terminie ważności vouchera. Pierwsze zniżki pojawią się już 1 lipca w ramach konta uczestnika programu, a akcja potrwa do 31 sierpnia. Oferta jest skierowana do wszystkich uczestników programu lojalnościowego EXTRA. Aby skorzystać z rabatów, klienci powinni upewnić się, że przed kolejną wizytą na stacjach Circle K po 1 lipca, mają założone konto oraz zainstalowaną aplikację Circle K.

Szczegóły oraz regulamin wraz z listą stacji objętych promocją będą dostępne na stronie https://www.circlek.pl/ od 1 lipca br.

Stacja Benzynowa & Convenience Store
>> kliknij, aby zapoznać się z BEZPŁATNYM pełnym wydaniem <<

Stacja Benzynowa & Convenience Store petrolnet

źródło: Circle K

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału zabronione.

Opublikowano: 26.06.2024
Aktualizacja: 26.06.2024