Już ponad 600 punktów Stop Cafe i Stop Cafe Bistro

Udostępnij artykuł

Na razie oferta gastronomiczna Orlenu dostępna jest na stacjach własnych, jednak koncern planuje wprowadzić ją również na stacjach franczyzowych. – Jeszcze w bieżącym roku, mamy zamiar podpisać pierwsze umowy franczyzy Stop Cafe i Stop Cafe Bistro z zainteresowanymi podmiotami na polskim rynku – informuje Sylwester Królik, starszy menedżer sprzedaży w PKN Orlen.

Pierwsze Stop Cafe Bistro w Polsce otwarte zostało pod koniec stycznia 2008 r. w Warszawie, przy ul. Powązkowskiej. Koncept szybko zyskał uznanie w oczach klientów stacji Orlen, którzy w natłoku codziennych spraw i ciągłym pośpiechu chcieli znaleźć chwilę odpoczynku w podróży i przy tym zjeść coś smacznego. Wkrótce lawinowo zaczęły uruchamiać się kolejne punkty gastronomiczne na stacjach. Pod koniec 2008 roku było już 409 kącików kawowych Stop Cafe oraz 26 punktów Stop Cafe Bistro. W kolejnym roku przybyło 13 kącików kawowych oraz 124 punkty z ofertą rozszerzoną – Bistro. W pierwszym półroczu 2010 r. uruchomiono 38 dodatkowych punktów Stop Cafe Bistro.

Dodatkowo 16 sierpnia b.r. na stacjach Orlen z kącikami gastronomicznymi Stop Cafe i Stop Cafe Bistro ruszyła nowa promocja: Stop Cafe. Start Brasil! Główną nagrodą w konkursie jest 6 dwuosobowych wycieczek do Brazylii. Promocja potrwa do 10 października br. lub do wyczerpania losów.

Zasady uczestnictwa w promocji są bardzo proste. Każdy, kto w czasie trwania promocji odwiedzi stację Orlen z kącikami Stop Cafe lub Stop Cafe Bistro i zakupi przynajmniej dwa dowolne produkty z oferty gastronomicznej ma szansę wylosować los i wygrać atrakcyjne nagrody. Oferta promocyjna obejmuje takie produkty jak: kawy, ciastka, hot-dogi, kanapki, bagietki, produkty z pieca oraz ofertę restauracyjną na wybranych stacjach tranzytowych.

Główną nagrodą w promocji jest w pełni zorganizowany wyjazd dla dwóch osób na nadchodzący karnawał do stolicy Brazylii – Rio de Janeiro. Dodatkowo można wygrać 10 skuterów Yamaha, 20 ekspresów do kawy firmy Siemens oraz prawie 2 000 000 innych nagród.

Regulamin oraz pełna lista stacji biorących udział w promocji dostępne są na stronie www.orlen.pl oraz www.stopcafe.pl
 

Opublikowano: 08.09.2010
Aktualizacja: 08.09.2010