Już w poniedziałek jubileuszowe XX Forum PetroTrend 2021!

Udostępnij artykuł
[TYLKO U NAS] Najważniejsze w Polsce spotkanie branży w osobach właścicieli, inwestorów, a także kupców i dostawców z sieci stacji paliw, sklepów convenience oraz konceptów gastronomicznych i kawowych, odbędzie się po raz dwudziesty. Tradycyjnie, w naszej autorskiej formule, spotkamy się 20 września br. w Marriott Warsaw Hotel.

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – właściciel i wydawca m.in czasopisma STACJA BENZYNOWA & CONVENIENCE STORE oraz newsowego portalu PETROLNET.PL. Serdecznie zapraszamy do udziału w jubileuszowym XX Forum PetroTrend 2021.

W programie jubileuszowego XX Forum Runku Stacji Paliw PETROTREND 2021:
  • KONFERENCJA z całodziennymi dyskusjami panelowymi przy udziale najwybitniejszych w Polsce praktyków i ekspertów;
  • BUSINESS SPEED DATING – indywidualne, spotkania kilkudziesięciu kupców z sieci stacji paliw, convenience store, konceptów gastronomicznych i kawowych oraz niezależnych obiektów w naszym kraju z dostawcami produktów i usług;
  • SEKCJA WYSTAWIENNICZA – zlokalizowana w foyer. Przeznaczona dla dostawców, którzy już na miejscu chcą efektywnie zaprezentować swoją ofertę. Podczas indywidualnych spotkań z: inwestorami, prezesami spółek i właścicielami niezależnych obiektów.
  • UROCZYSTA KOLACJA z Galą STACJA BENZYNOWA ROKU 2020 oraz SUPPLIER OF THE YEAR 2021.

Tegoroczne rozmowy naturalnie zdominuje obecna sytuacja, a także intensywna wymiana wzajemnych doświadczeń i wsparcia w tym zakresie. Nie zabraknie pogłębionych analiz, interpretacji obowiązujących przepisów, wniosków i najbardziej realnych prognoz. Jak co roku, jako Organizator, stawiamy wyłącznie na naszą najbardziej efektywną i sprawdzoną formułę wydarzenia. Odbędzie się wyłącznie w wersji stacjonarnej, ze ścisłym dochowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Forum PetroTrend to jedyna w Polsce i najbardziej efektywna platforma dyskusji o tym, co aktualne w branży. Także wymiany doświadczeń wśród właścicieli niezależnych i zarządów sieci, ekspertów oraz dostawców. Mają niebywałą i realną szansę na pozyskanie tzw. kontraktów roku. Dzięki dwudziestoletniej tradycji udało nam się stworzyć, i co roku organizować, najwyżej oceniane, oczekiwane wydarzenie branży w tym kraju – mówi Rafał Madyński, prezes zarządu BROG B2B.

Tymczasem już dziś serdecznie zapraszamy dostawców dla stacji paliw, sklepów convenience, konceptów gastronomicznych oraz kawowych do współpracy i potwierdzania udziału. Tylko teraz najlepsze lokalizacje stoisk oraz niższe przedziały cenowe!
XIX Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend 2019
Dyskusja panelowa podczas XIX Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend 2019

Co roku w indywidualnych rozmowach z dostawcami na temat możliwości współpracy bierze udział ponad 60 osób wyłącznie bezpośrednio odpowiedzialnych za inwestycje w przygotowaniu; wyposażenie, zakupy i modernizacje w sieciach stacji paliw, sklepach convenience, konceptach gastronomicznych i kawowych oraz największych obiektach niezależnych.

Spotkania Business Speed Dating realizowane w oryginalnej formule autorstwa BROG B2B
podczas ostatniej edycji XIX Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend 2019
Uroczysta Gala konkursu Stacja Benzynowa Roku 2019 oraz Supplier oft the Year 2019 na koniec XIX Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend 2019

Kontakt z Organizatorem
BROG B2B MEDIA EFEKTYWNEJ KOMUNIKACJI
Zbigniew Pąk, dyrektor sprzedaży
664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 14.09.2021
Aktualizacja: 16.09.2021