Już w poniedziałek V Sweets & Coffee Forum 2019 w Warsaw Marriott Hotel

Udostępnij artykuł
To już ostatnia szansa na bezpłatne karty wstępu dla właścicieli i menadżerów lokali branży sweets & coffee. Tradycyjnie w ramach wydarzenia: spotkania z dostawcami, merytoryczne i najbardziej praktyczne porady dotyczące rozwoju biznesu i unikania problemów, wskazówki od najwybitniejszych praktyków i ekspertów, całodzienne dyskusje oraz prelekcje! Ale przede wszystkim kuluarowe spotkania w gronie przyjaciół i partnerów, uroczysta kolacja z Galą Sweets & Coffee Awards 2019 oraz Supplier of the Year 2019.
Właścicieli i menadżerów zainteresowanych bezpłatnym udziałem prosimy o pilny kontakt: biuro@brogb2b.pl (ostatnie wolne karty wstępu!)

Forum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni i Piekarni Sweets & Coffee Forum 2019 odbędzie się 20 maja w Warsaw Marriott Hotel. Wieloletnią tradycją wydarzenia jest, że to tylko tu, raz w roku, spotykają się nie tylko najważniejsi przedstawiciele największych sieci w osobach prezesów, dyrektorów i kupców, ale także właściciele niezależnych kawiarni, cukierni, lodziarni i piekarni z całej Polski. Forum towarzyszy uroczysta kolacja z Galą konkursów Sweets & Coffee Awards 2019 i Supplier of the Year 2019.|

AKTUALNA LISTA
LOKALI / MAREK REPREZENTOWANYCH
 PRZEZ WŁAŚCICIELI
PREZESÓW, KUPCÓW
 PODCZAS V SWEETS & COFFEE FORUM 2019
(20 MAJA WARSAW MARRIOTT HOTEL)
> prosimy kliknąć <

DOSTAWCO, NIE PŁAĆ ZA KOTA W WORKU!
ZANIM POTWIERDZISZ UDZIAŁ W INNYCH BUSINESS SPEED DATING ZWERYFIKUJ RZETELNOŚĆ ORGANIZATORA I JEGO DEKLARACJE DOTYCZĄCE UDZIAŁU POTWIERDZONYCH KUPCÓW.

– To jedyna w Polsce i najbardziej efektywna platforma dyskusji o tym, co aktualne w branży, wymiany doświadczeń wśród właścicieli niezależnych i zarządów sieci, ekspertów oraz dostawców, którzy mają niebywałą i realną szansę na pozyskanie tzw. kontraktów roku. To także jedyne wydarzenie tego typu w Polsce, z gwarantowanym udziałem potwierdzonych kupców, którzy deklarują uczestnictwo wyłącznie w organizowanych przez nas wydarzeniach! Ponadto dzięki już pięcioletniej tradycji udało nam się stworzyć i co roku organizować najwyżej oceniane oraz oczekiwane przez branżę wydarzenie w tym kraju – mówi Rafał Madyński, prezes zarządu BROG B2B.

Jeżeli Państwa firmie zależy na:
•  udziale w BUSINESS SPEED DATING – serii bezpośrednich spotkań z kompetentnymi kupcami na temat współpracy z największymi odbiorcami niezależnymi i sieciowymi ;
•  realnej możliwości POZYSKANIA KONTRAKTU ROKU;
•  
udziale w prestiżowym konkursie SUPPLIER OF THE YEAR 2019;
• efektywnej inwestycji marketingowej przekładającej się na wymierne korzyści;
• budowie i zacieśnianiu relacji biznesowych na najwyższym szczeblu;
• kuluarowych rozmowach w gronie partnerów i przyjaciół w biznesie;
• prezentacji aktualnej oferty wśród decyzyjnych przedsiębiorców w osobach:
– właścicieli niezależnych kawiarni, cukierni, lodziarni, piekarni,
– prezesów, członków zarządów sieci,
– menadżerów odpowiedzialnych za zaopatrzenie, wyposażenie, modernizacje itd.;
• udziale w najważniejszym w roku i oczekiwanym wydarzeniu dla branży.

zapraszamy do kontaktu z Organizatorem celem uzyskania pełnej oferty lub zarejestrowania uczestnictwa.

Videorelacja z ubiegłorocznej edycji IV Sweets & Coffee Forum 2018
Zapraszamy do obejrzenia
WWW.SCFORUM.PL

Organizatorem jest BROG B2B – media efektywnej komunikacji – wydawca czasopism: Świat HoteliNowości GastronomiczneSweets & CoffeeStacja Benzynowa & Convenience Store; portali: www.horecanet.plwww.petrolnet.pl, oraz organizator Forum Rynku Hotelarskiego Profit HotelForum Rynku Gastronomicznego Food Business ForumForum Rynku Kawiarni, Cukierni, Lodziarni, Piekarni Sweets & Coffee, a także Forum Rynku Stacji Paliw PetroTrend.


Kontakt – BROG B2B
Zbigniew Pąk, dyrektor sprzedaży
664 463 083, 22 290 66 11
z.pak@brogb2b.pl

© BROG B2B Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. Dalsze rozpowszechnianie powyższego materiału jest zabronione.

Opublikowano: 16.05.2019
Aktualizacja: 16.05.2019